ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/03/23 11:12:57
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در صحن علنی مطرح کرد:

بررسی موضوع گرانی های اخیر برخی کالاها در جلسه هفته آینده مجلس

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس از گرانی های اخیر برخی کالاها انتقاد کرد که دکتر لاریجانی در پاسخ از برگزاری جلسه در هفته آینده برای بررسی این موضوع خبر داد.
بررسی موضوع گرانی های اخیر برخی کالاها در جلسه هفته آینده مجلس نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس از گرانی های اخیر برخی کالاها انتقاد کرد که دکتر لاریجانی در پاسخ از برگزاری جلسه در هفته آینده برای بررسی این موضوع خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608107950190210.jpg بررسی,موضوع,گرانی,های,اخیر,برخی,کالاها,در,جلسه,هفته,آینده,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید تقی کبیری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 23 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با استناد به ماده 110 آئین نامه گفت: با توجه به وضعیت اخیر گرانی برخی از کالاها از جمله خودرو ضرورت دارد مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی یا غیرعلنی این موضوع را بررسی کند.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به نظر می رسد رئیس مجلس نیز باید دستور ویژه ای برای بررسی این موضوع صادر کند.

دکتر علی لاریجانی نیز در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: این موضوع روز گذشته در هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی مورد بحث قرار گرفته و مقرر شد هفته آینده جلسه ای در این خصوص برگزار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet