هدر موبایل
1397/03/23 12:57:58
سرویس صحن
موافقان و مخالفان یک فوریت طرح تسریع در تحویل لوایح مدیریت شهری مطرح کردند:

قاضی پور: لزوم ارائه طرح های مربوط به رفع گرانی کالا/فرهنگی: تعیین تکلیف فرآیند کاری مدیریت شهری ضرورت دارد

موافقان و مخالفان نظرات خود را نسبت به طرح قانونی یک فوریت تسریع در تحویل لوایح مرتبط با مدیریت شهری و شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط دولت بیان کردند.
قاضی پور: لزوم ارائه طرح های مربوط به رفع گرانی کالا/فرهنگی: تعیین تکلیف فرآیند کاری مدیریت شهری ضرورت دارد موافقان و مخالفان نظرات خود را نسبت به طرح قانونی یک فوریت تسریع در تحویل لوایح مرتبط با مدیریت شهری و شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط دولت بیان کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201706103401636150.jpg قاضی,پور:,لزوم,ارائه,طرح,های,مربوط,به,رفع,گرانی,کالا/فرهنگی:,تعیین,تکلیف,فرآیند,کاری,مدیریت,شهری,ضرورت,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 23 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح قانونی یک فوریت تسریع در تحویل لوایح مرتبط با مدیریت شهری و شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط دولت ضمن مخالفت گفت: دولت باید هم اکنون به فکر تامین معیشت خانواده ها باشد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هم اکنون نمایندگان باید طرح سه فوریتی در مورد دلایل گران شدن کالاها از جمله خودرو، جلوگیری از واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند و غیره ارائه کنند از این رو موضوعاتی مانند طرح مذکور در اولویت قرار ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: طرح مذکور می توانست در قالب نامه ای از طرف نمایندگان به رئیس جمهور ارائه شود لذا نیاز نیست همه موارد به صورت قانون نویسی اجرایی شود.

همچنین محمدحسین فرهنگی در موافقت با طرح قانونی یک فوریت تسریع در تحویل لوایح مرتبط با مدیریت شهری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها گفت: عنوان و محتوای طرح مذکور نیاز به تغییر دارد تا شورای نگهبان نسبت به آن ایراد نگیرد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مدیریت شهری و مسئله دهیاری ها دو موضوع مهمی است که باید الزامات تعیین تکلیف فرآیند کاریشان مشخص شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: برای توزیع قدرت در کشور و دادن اختیارات در حوزه مدیریت شهری و نقاط دور باید لوایح حوزه شهری سریع تر تعیین تکلیف شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet