هدر موبایل
1397/03/23 13:30:43
سرویس صحن
فیضی در تذکر شفاهی:

شغل کامیون داران باید در زمره مشاغل سخت تلقی شود

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس خواستار رفع دغدغه کامیون‌داران کشور شد و گفت: این شغل باید جزو مشاغل سخت محسوب شود.
شغل کامیون داران باید در زمره مشاغل سخت تلقی شود نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس خواستار رفع دغدغه کامیون‌داران کشور شد و گفت: این شغل باید جزو مشاغل سخت محسوب شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201706108041241844.jpg شغل,کامیون,داران,باید,در,زمره,مشاغل,سخت,تلقی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد فیضی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 23 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به دغدغه های کامیون داران کشور گفت: شغل این قشر از جامعه علیرغم داشتن مشکلات حوادث جاده ای جزء مشاغل سخت محسوب نمی شوند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: معاونت راهداری وزارت راه و شهرسازی باید توجه داشته باشد که رابطه مالی رانندگان و شرکت های حمل و نقل قطع شود و این مهم بین تاجران و شرکت ها برقرار شود.

وی افزود: حق کمیسیون در بنادر 12 درصد و در سایر مکان های کشور 14 درصد است که در این بین 4 درصد این رقم مربوط به راهداری است و مابقی را شرکت های حمل و نقل دریافت می کنند که این مهم قابل تامل است.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: همچنین افزایش گرانی ها در کشور نیز باید مطابق با تورم در کشور انجام شود از این رو ضرورت دارد دولت در این راستا اقداماتی را انجام دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet