هدر موبایل
1397/03/23 13:48:25
سرویس صحن
مختار در تذکر شفاهی:

شوری آب امان مردم آبادان و خرمشهر را بریده است/دولتمردان چگونه قول انتقال آب کارون به کشورهای همسایه را می دهند؟

نماینده مردم آبادان در مجلس از عدم برنامه ریزی دولت جهت رفع مشکل شوری و کمبود آب خرمشهر و آبادان انتقاد کرد.
شوری آب امان مردم آبادان و خرمشهر را بریده است/دولتمردان چگونه قول انتقال آب کارون به کشورهای همسایه را می دهند؟ نماینده مردم آبادان در مجلس از عدم برنامه ریزی دولت جهت رفع مشکل شوری و کمبود آب خرمشهر و آبادان انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707102991092947.jpg شوری,آب,امان,مردم,آبادان,و,خرمشهر,را,بریده,است/دولتمردان,چگونه,قول,انتقال,آب,کارون,به,کشورهای,همسایه,را,می,دهند؟ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جلیل مختار در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 23 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: شوری آب آبادان و خرمشهر امان مردم را بریده است و مردم آبادان نه تنها تحقق وعده های حل مشکل آب آبادان را تاکنون به چشم ندیده اند بلکه سیاست های آبی دولتمردان چیزی جز شوری آب شرب و کشاورزی برای مردم به همراه نداشته است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: هنوز داغ انتقال آب از سرشاخه‌های کارون به نقاط دیگر کشور تازه است چگونه دولتمردان قول انتقال آب کارون به کشورهای همسایه می دهند در حالیکه مردم آبادان و خرمشهر ندای عطش سر می دهند.

وی با بیان اینکه اگر دولت اراده به کمک دارد چرا برای مردم خرمشهر و آبادان که با مشکل شوری و کمبود آب دست و پنجه نرم می کنند، کار جهادی نمی کند، ادامه داد: چرا سد پایین دست اروند کنار فاو تاکنون مسکوت مانده در حالی که با اجرای این پروژه شاید بتوان دغدغه های دولتمردان به کشور همسایه و  آبادان و خرمشهر را حل کرد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مگر قبل از انتخابات قرار نبود تمام توان دولت صرف حل مشکل ریزگردها و آلودگی های زیست محیطی خوزستان شود پس چرا دولت به زودی وعده های انتخاباتی خود را فراموش کرد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet