هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عارف:

روند افزایشی قیمت سکه و ارز نگران کننده است/دولت چگونه می تواند نوسانات را مهار کند؟

سرویس اقتصادی
رییس فراکسیون امید مجلس، توضیحاتی پیرامون نقش دولت و مجلس در مهار قیمت ارز و سکه ارائه کرد.
یکشنبه 27 خرداد 1397 ساعت 07:03
روند افزایشی قیمت سکه و ارز نگران کننده است/دولت چگونه می تواند نوسانات را مهار کند؟ رییس فراکسیون امید مجلس، توضیحاتی پیرامون نقش دولت و مجلس در مهار قیمت ارز و سکه ارائه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105961434505.jpg روند,افزایشی,قیمت,سکه,و,ارز,نگران,کننده,است/دولت,چگونه,می,تواند,نوسانات,را,مهار,کند؟ Icana

محمدرضا عارف در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش قیمت سکه و ارز در کشور، گفت: فراکسیون امید مجلس نگرانی هایی در این خصوص داشت، چراکه روند افزایش قیمت ها بسیار نگران کننده است، لذا با وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس بانک مرکزی جلسه ای در این باره برگزار کرد.
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه  به نظر می رسد که مشکل نوسانات ارز و سکه مدیریتی است، افزود: اگر تیم اقتصادی دولت مدیریتی منسجم و با برنامه داشته باشد، می تواند افزایش قیمت سکه و ارز را مهار کند و مجلس نیز  به دولت کمک می کند.

قیمت کالاهای اساسی کشور نباید افزایش یابد
وی ادامه داد: مجلس جدیت بیشتری درباره نظارت بر بخش های اقتصادی به ویژه بازار سکه و ارز به خرج خواهد داد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت باید کالاهای اساسی مردم را تامین کند، یادآور شد: قیمت کالاهای اساسی کشور نباید افزایش یابد و اگر افزایش قیمتی صورت گرفته باید معقول و منطقی باشد و ما نیز در جریان مشکلات معیشتی مردم هستیم.
 رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مهمترین مسئله مجلس و دولت نیز باید مسائل اقتصادی و در راس آنها موضوع معیشت و اشتغال باشد./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000