خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1397/03/26 16:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پارسایی:

خلاء قانونی موجب سوء استفاده خودروسازها در نحوه قیمت‌گذاری شده است

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که خلاء قانونی موجب سوء استفاده خودروسازها در نحوه قیمت‌گذاری خودرو شده است.
خلاء قانونی موجب سوء استفاده خودروسازها در نحوه قیمت‌گذاری شده است نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که خلاء قانونی موجب سوء استفاده خودروسازها در نحوه قیمت‌گذاری خودرو شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201802105395942421.jpg خلاء,قانونی,موجب,سوء,استفاده,خودروسازها,در,نحوه,قیمت‌گذاری,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام پارسایی با اشاره به تصمیم کمیسیون صنایع برای مسکوت ماندن شش ماهه طرح ساماندهی بازار خودرو، اظهار کرد: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس،‌ این اقدام از اختیارات کمیسیون صنایع نیست و آنها نمی‌توانند یک طرح یک فوریتی را مسکوت بگذارند. اگر هم کمیسیون چنین پیشنهادی داشته باشد باید این موضوع در صحن علنی مجلس مطرح شود که در این صورت ما قطعا با آن مخالفت خواهیم کرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، اگفت: متاسفانه در این ایام شاهد عدم نظارت بر قیمت‌گذاری خودروها بودیم و خودروسازها هر جور خودشان می‌خواهند خودرو را قیمت‌گذاری می‌کنند بنابراین ما به تصویب قانونی در این باره در مجلس نیاز داریم و امیدواریم این خلاء قانونی که باعث سوء استفاده خودروسازها و ایجاد فضای انحصاری و غیررقابتی شده، برطرف شود.

به گزارش ایسنا، این نماینده مجلس در پایان افزود: امیدواریم با تصویب طرح ساماندهی بازار خودرو شاهد توسعه، تغییر و پیشرفت صنعت خودرو باشیم و رقابت در قیمت‌ها هم به وجود بیاید تا برخی نتوانند با این نحو از قیمت‌گذاری با سرمایه‌های مردم بازی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet