هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بی مقدار مطرح کرد:

حمایت ایران از فلسطین و حزب الله لبنان با FATF شفاف‌تر می شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: حمایت ایران از فلسطین و حزب الله لبنان با تصویب FATF شفاف‌تر می شود.
شنبه 26 خرداد 1397 ساعت 18:43
حمایت ایران از فلسطین و حزب الله لبنان با FATF شفاف‌تر می شود نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: حمایت ایران از فلسطین و حزب الله لبنان با تصویب FATF شفاف‌تر می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201707101229923177.jpg حمایت,ایران,از,فلسطین,و,حزب,الله,لبنان,با,FATF,شفاف‌تر,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهاب الدین بی مقدار در جمع مردم تبریز در تشریح موافقت پیوستن ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم موسوم به FATF، اظهار کرد: بنده موافق پیوستن ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم هستم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس، افزود: بنده نمی دانم چه دلیلی دارد از پیوستن ایران به کنوانسیون FATF می ترسند، مگر قرار است ما از تروریسم حمایت کنیم از تصویب این کنوانسیون هراس داریم؟ در حالی که با پیوستن به کنوانسیون FATF به دنیا ثابت می کنیم که ایران برای مقابله و مبارزه با تروریسم عزم جدی دارد.

وی یادآور شد: برخی ها که در خصوص FATF بیشتر نگران روابط ایران با فلسطین و حزب الله لبنان هستند نشان دهند که کجای FATF سازمان‌های آزادی بخش فلسطین و حزب الله لبنان به عنوان گروه های تروریستی معرفی می کند؟

بی مقدار تاکید کرد: وقتی جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون FATF بپیوندد یقیناً حمایت های ایران از گروه های فلسطینی و نیروهای مقاومت حزب الله لبنان شفاف تر خواهد شد و به تبع آن نتایج ارزشمندی نیز به دست می آوریم از این طریق دیگر کسی جرات متهم کردن ایران را نخواهد داشت.

وی بابیان اینکه نحوه برخورد برخی از مخالفان FATF به شکلی است که تنها خود را انقلابی جلوه می دهند البته انقلابی واقعی دلسوز دین اسلام و ملت ایران است، گفت: یکی از اهدافی که مخالفان FATF به دنبال آن هستند فشار بر دولت بوده و اینکه برجام را تقبیح نمایند اما غافل از این که برجام برای کشور دستاوردهای متعددی را داشته است.

به گزارش مهر، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام بانک جهانی، جمهوری اسلامی بعد از توافق برجام رشد اقتصادی مثبتی داشته است اما این را مخالفان دولت نمی خواهند قبول کنند و به اعتقاد بنده تخریب و تضعیف دولت در واقع تضعیف نظام جمهوری اسلامی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000