هدر موبایل
1397/03/28 09:13:36
سرویس فرهنگی
حاجی بابایی خبر داد:

نامه به رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درخصوص برقراری مجدد حق عائله‌مندی معلمان زن مجرد

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در نامه‌ای به رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خواستار ارائه راهکارهای قانونی ممکن جهت برقراری مجدد حق عائله‌مندی معلمان زن مجرد شد.
نامه به رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درخصوص برقراری مجدد حق عائله‌مندی معلمان زن مجرد رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در نامه‌ای به رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خواستار ارائه راهکارهای قانونی ممکن جهت برقراری مجدد حق عائله‌مندی معلمان زن مجرد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711107074957310.jpg نامه,به,رئیس,کمیسیون,اجتماعی,مجلس,درخصوص,برقراری,مجدد,حق,عائله‌مندی,معلمان,زن,مجرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابایی به رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی  نامه نوشت و گفت: وزارت آموزش وپرورش در اسفند ماه ۱۳۹۶ براساس رای دیوان عدالت اداری حق عائله‌مندی خانم‌های مجرد شاغل در آموزش وپرورش را قطع کرده است.

رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی در این نامه تاکید کرده است: خانم‌های مجرد فرهنگی در بیشتر موارد به علت تقبل هزینه های زندگی پدر و مادر وسایر افراد خانواده فرصت تشکیل خانواده را از دست داده‌اند.

متن این نامه به شرح زیر است:

 

 بسمه تعالی

رئیس محترم کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی،

برادر ارجمند جناب آقای دکتر سلمان خدادادی

سلام علیکم

با احترام و عنایت به اخبار واصله، وزارت آموزش و پرورش براساس رای صادره از سوی دیوان عدالت اداری کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۶، اقدام به قطع حق عائله‌مندی خانم‌های مجرد شاغل در آموزش و پرورش کرده است.

همان گونه که استحضار دارید، این گروه از فرهنگیان محترم، در غالب موارد به علت تقبل هزینه‌های خانواده به ویژه نگهداری از پدر مادر فرصت ازدواج و تشکیل خانواده  را از دست داده‌اند و  در حال حاضر نیز تنها مرجع تامین معاش خانواده به شمار می‌روند.

لذا خواهشمند است با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی موجود و شرایط ذکر شده، دستور فرمایید این موضوع در اولویت دستور کار آن کمیسیون محترم قرار گرفته و نسبت به ارائه راهکارهای قانونی ممکن جهت برقراری مجدد حق عائله‌مندی خانم‌های مجرد شاغل در آموزش و پرورش به دولت اقدام لازم صورت گیرد.

حمیدرضا حاجی بابایی

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet