شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/03/27 11:36:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان خبرداد:

تغییرات در ساختار اصلی جبهه اصلاحات/ پارلمان اصلاحات به جای شورای مشورتی می نشیند

عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان گفت: قرار بر این است که پارلمان اصلاحات با تبدیل شدن به نهاد بالادستی اصلاح طلبان جای شورای مشورتی را بگیرد ودر آینده نزدیک این شورا به صورت کامل منحل می شود.
تغییرات در ساختار اصلی جبهه اصلاحات/ پارلمان اصلاحات به جای شورای مشورتی می نشیند عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان گفت: قرار بر این است که پارلمان اصلاحات با تبدیل شدن به نهاد بالادستی اصلاح طلبان جای شورای مشورتی را بگیرد ودر آینده نزدیک این شورا به صورت کامل منحل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201806105308278799.jpg تغییرات,در,ساختار,اصلی,جبهه,اصلاحات/,پارلمان,اصلاحات,به,جای,شورای,مشورتی,می,نشیند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان از انحلال شورای مشورتی اصلاح طلبان خبرداد.

وی افزود:قرار بر این است که پارلمان اصلاحات با تبدیل شدن به نهاد بالادستی اصلاح طلبان جای شورای مشورتی را بگیرد ودر آینده نزدیک این شورا به صرت کامل منحل خواهد شد.

این عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان که نخواست نامش فاش شود تصریح کرد: البته ممکن است که آقای خاتمی یک شورای مشورتی جدیدی را برای خود شکل دهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال 92 تشکیل شد. این شورا متشکل از اعضای فعال و شخصیت های شناخته شده احزاب اصلاح طلب است.که در  انتخابات  نقش محوری درباره تعیین خط مشی و سیاست کلی اصلاح طلبان ایفا کرد و خروجی تصمیمات آن ورود به عرصه انتخابات با نامزد واحد بود.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet