هدر موبایل
1397/03/27 16:39:44
سرویس سیاسی
کمالی پور:

ایجاد بحران اقتصادی هدف رفتارهای هیات حاکمه آمریکا/ضرورت هم‌افزایی و انسجام داخلی برای مقابله با تحریم‌ها

عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد ایجاد بحران اقتصادی و فشار بر کشورها هدف رفتارهای یکجانبه اخیر هیات حاکمه آمریکا است.
ایجاد بحران اقتصادی هدف رفتارهای هیات حاکمه آمریکا/ضرورت هم‌افزایی و انسجام داخلی برای مقابله با تحریم‌ها عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد ایجاد بحران اقتصادی و فشار بر کشورها هدف رفتارهای یکجانبه اخیر هیات حاکمه آمریکا است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103201192988.jpg ایجاد,بحران,اقتصادی,هدف,رفتارهای,هیات,حاکمه,آمریکا/ضرورت,هم‌افزایی,و,انسجام,داخلی,برای,مقابله,با,تحریم‌ها Icana

یحیی کمالی پور درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ارزیابی و تحلیل رفتار ترامپ و هیات حاکمه ایالات متحده آمریکا طی چند وقت گذشته، گفت: اقدامات دولت آمریکا بر اساس منافع از پیش تعیین شده است از این رو مشاهده می شود که تمرکز جدی در مسائل اقتصادی دارند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افزایش فشار بر چین و کشورهای اتحادیه اروپا و از طرفی تحریم برخی کشورها از جمله ایران بیانگر پیگیری هدف اقتصادی آمریکا برای دستیابی به قدرت بیشتر است، اظهار کرد: ایالات متحده طی سالیان گذشته دچار رخدادهای تلخ اقتصادی بوده و این مهم موجب بوجود آمدن بدهی های زیادی برای این کشور شده از این رو ترامپ به عنوان یک تاجر در صدد جبران این موضوع است.

نگرش سیاسی در بسیاری از رفتارهای هیات حاکمه آمریکا مشاهده نمی شود

وی با بیان اینکه در بسیاری از رفتارهای هیات حاکمه آمریکا و در راس آن ترامپ، دیدگاه سیاسی مشاهده نمی شود، ادامه داد: این مهم برگفته از خوی ثروت اندوزی رییس جمهوری این کشور است؛ به عنوان مثال ترامپ در سخنانی اظهار کرد که عربستان را خواهد دوشید و این کشور باید هزینه حضورشان در منطقه را بپردازد.

وحدت و انسجام داخلی کشور را از بحران ها مصون می دارد

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه مسئولان کشورمان باید در مقابل رفتار ترامپ اقدامات اساسی انجام دهند تا کشورمان از آسیب های احتمالی مصون بدارد، تصریح کرد: بنابراین باید با وحدت و هم افزایی در سطح مسئولان و جامعه به سمت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم.

عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بسیاری از کشورهای دنیا وابسته به آمریکا هستند لذا تکیه بر آنها نمی تواند آینده روشنی در مقابل کشورمان قرار دهد، خاطرنشان کرد: بنابراین برای مقابله با بحران های آتی و مشکلات، باید به سمت تقویت زیرساخت ها و اقتصاد داخلی حرکت کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet