خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/04/02 07:01:00
سرویس اقتصادی
زارع:

گزارش سازمان بازرسی درباره مسائل بازارهای مختلف به مجلس ارائه شود

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس ورود سازمان بازرسی به مسائل مربوط به بازارها خودرو، سکه مسکن و ارز را مثبت ارزیابی کرد.
گزارش سازمان بازرسی درباره مسائل بازارهای مختلف به مجلس ارائه شود سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس ورود سازمان بازرسی به مسائل مربوط به بازارها خودرو، سکه مسکن و ارز را مثبت ارزیابی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104176803219.jpg گزارش,سازمان,بازرسی,درباره,مسائل,بازارهای,مختلف,به,مجلس,ارائه,شود Icana

رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ورود سازمان بازرسی به بازار خودرو، سکه مسکن و ارز گفت:یکی از مشکلات اقتصادی کشور این است فضای رانتی در بخشی از اقتصاد کشور وجود دارد که با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری باید بطور همه جانبه با فساد مقابله شود.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، افزود: تلاطم بازار ارز باعث شده قیمت ها در بازارهای مختلف با افزایش روبرو شود این در حالی است که تاثیرپذیری قیمت برخی کالاها از نوسانات نرخ ارز بسیار کم است.

تلاش سوداگران برای تشدید التهاب بازارها

زارع در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد:در شرایطی که بخشی از خانوارها با مشکلات اقتصادی روبرو هستند برخی سوداگران برای دست یابی به سودهای بدون حساب و کتاب تلاش می کنند بازارها ملتهب تر شود.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:سازمان بازرسی کل کشور با ورود به مسائل مربوط به بازارهای مانند ارز، سکه، ارز،خودرو و مسکن ادقام مناسبی انجام داده و باید با بررسی دقیق تر مانع از افزایش قیمت کاذب در بازارها شود و اجازه ندهد تا برخی ها اقتصاد کشور را بی ثبات کنند البته بدیهی است علاوه بر اقدامات نظارتی باید سیاست گذاری های اقتصادی مناسب و مدیریت صحیح نیز اعمال شود.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، افزود:سازمان بازرسی کل کشور باید گزارش های دقیق از وضعیت قیمت ها در  بازارها مختلف را به مجلس ارائه کند همچنین پیشنهادات اصلاحی نیز در این رابطه می تواند در رفع مشکلات موثر باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet