هدر موبایل
1397/03/29 09:07:28
سرویس صحن
با اصرار نمایندگان بر مصوبه قبلی؛

طرح دوفوریتی تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال 96 کل کشور به مجمع تشخیص ارسال شد

نمایندگان مردم در خانه ملت علی رغم ایراد شورای نگهبان؛ بر مصوبه خود درخصوص طرح دوفوریتی تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال ۹۶ کل کشور اصرار کرده بر این اساس طرح به مجمع تشخیص ارسال شد.
طرح دوفوریتی تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال 96 کل کشور به مجمع تشخیص ارسال شد نمایندگان مردم در خانه ملت علی رغم ایراد شورای نگهبان؛ بر مصوبه خود درخصوص طرح دوفوریتی تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال 96 کل کشور اصرار کرده بر این اساس طرح به مجمع تشخیص ارسال شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201706103253131369.jpg طرح,دوفوریتی,تمدید,مهلت,جذب,اعتبارات,تملک,دارایی‌های,سرمایه‌ای,سال,96,کل,کشور,به,مجمع,تشخیص,ارسال,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 29 خرداد) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح دو فوریتی تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی سال 1396 کل کشور، با 178 رأی موافق، 22 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع از مجموع 236 نماینده حاضر در صحن بر نظر قبلی خود درخصوص این طرح که مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفته بود، اصرار کردند.

نادر قاضی پور به عنوان مخالف این طرح اظهار داشت: در این پیشنهاد بودجه 18 ماهه می شود، در حالی که قبلا برای واحدهای عمرانی تا آخر تیرماه سال بعد مهلت جابجایی اسناد در نظر گرفته شده بود و اکنون نمایندگان با این طرح به دنبال اضافه کردن دو ماه دیگر به مهلت قبلی هستند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با افزایش 6 ماه دیگر به قانون بودجه‌ای که باید در 12 ماه اجرا شود، مشکلات عدیده ای برای خزانه ایجاد می کند، زیرا خزانه می خواهد اعتبارات هر سال در همان سال هزینه شود.

محمدحسین فرهنگی به عنوان موافق این طرح بیان کرد: این موضوع در بودجه سال گذشته نیز آمده بود ولی مخالفت شورای نگهبان با این طرح در قانون بودجه سال 96 امری قابل تأمل است و به همین دلیل علی رغم مخالفت شورای نگهبان کمیسیون مربوطه بر مصوبه قبلی اصرار کرده است.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس پس از تصویب این طرح و اصرار نمایندگان بر مصوبه قبلی گفت: این طرح به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet