خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/03/29 10:03:50
سرویس صحن
سلیمی در تذکری مطرح کرد:

انتقاد از عدم راه اندازی سامانه ثبت حقوق مدیران و مقامات توسط دولت

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به مصوبات برنامه ششم توسعه گفت: طبق ماده ۲۹ قانون برنامه ششم، دولت می بایست سامانه ثبت حقوق مدیران و مقامات را راه اندازی کند.
انتقاد از عدم راه اندازی سامانه ثبت حقوق مدیران و مقامات توسط دولت عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به مصوبات برنامه ششم توسعه گفت: طبق ماده 29 قانون برنامه ششم، دولت می بایست سامانه ثبت حقوق مدیران و مقامات را راه اندازی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712108287090712.jpg انتقاد,از,عدم,راه,اندازی,سامانه,ثبت,حقوق,مدیران,و,مقامات,توسط,دولت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (سه شنبه 29 خرداد) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی درباره طرح یک فوریتی حقوق و دستمزد مدیران و مقامات کشور با استناد به ماده 24 قانون آیین نامه داخلی مجلس گفت: براساس این ماده شأن و اقتدار مجلس باید حفظ شود، از این رو به مصوبات گذشته یعنی ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه درخصوص راه اندازی سامانه ثبت حقوق مدیران و مقامات باید توجهات لازم صورت گیرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: براساس ماده مذکور دولت موظف است این سامانه را جهت شفافیت حقوق و دستمزد مقامات و مدیران راه اندازی کند، اما هنوز این سامانه راه اندازی نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: برخی مفاد طرح یک فوریت حقوق و دستمزد مدیران و مقامات کشور نیز با ماده 29 قانون برنامه ششم مغایر است، زیرا براساس این طرح حقوق برخی از مدیران و مقامات افزایش و به بیش از 16 میلیون تومان می رسد، بنابراین دولت را باید مکلف به عملیاتی کردن ماده 29 قانون برنامه ششم کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet