هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در صحن علنی امروز مطرح شد؛

توضیحات وکیلی درخصوص دیدار نمایندگان و کارکنان قوه مقننه با رهبری

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درخصوص دیدار روز چهارشنبه نمایندگان و کارکنان قوه مقننه با رهبر معظم انقلاب ارائه داد.
سه‌شنبه 29 خرداد 1397 ساعت 12:34
توضیحات وکیلی درخصوص دیدار نمایندگان و کارکنان قوه مقننه با رهبری عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درخصوص دیدار روز چهارشنبه نمایندگان و کارکنان قوه مقننه با رهبر معظم انقلاب ارائه داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611102252167403.jpg توضیحات,وکیلی,درخصوص,دیدار,نمایندگان,و,کارکنان,قوه,مقننه,با,رهبری Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی وکیلی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 29 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی درخصوص دیدار نمایندگان و کارکنان مجلس شورای اسلامی با رهبر معظم انقلاب که در روز چهارشنبه (30 خرداد) برگزار خواهد شد، گفت: جلسه دیدار فردا در تداوم جلسات سالیانه دیدار مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: مقرر است کارمندان در کنار نمایندگان مردم در این دیدار حضور داشته باشند؛ این دیدار در حقیقت دیدار سالیانه مقام معظم رهبری با نمایندگان است که امسال کارمندان قوه مقننه نیز حضور دارند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به دلیل دیدار نمایندگان و کارکنان نهاد قانونگذاری کشور با رهبر معظم انقلاب، نشست علنی مجلس شورای اسلامی یک ساعته است ولی یک جلسه علنی و یک روز کاری محسوب می شود، به همین دلیل تقاضامندیم تمامی همکاران این یک ساعت را در مجلس حضور داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر