هدر موبایل
1397/04/01 20:01:00
سرویس فرهنگی
آزادی‌خواه:

قمار اینترنتی باید پیش از تبدیل شدن به یک معضل بزرگ اجتماعی برچیده شود

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خواستار آن شد که نهادهای مسئول تا پیش از بحرانی شدن فضا و تبدیل شدن قمار اینترنتی به یک معضل بزرگ اجتماعی به آن ورود کرده و از اشاعه آن در جامعه جلوگیری کنند.
قمار اینترنتی باید پیش از تبدیل شدن به یک معضل بزرگ اجتماعی برچیده شود سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خواستار آن شد که نهادهای مسئول تا پیش از بحرانی شدن فضا و تبدیل شدن قمار اینترنتی به یک معضل بزرگ اجتماعی به آن ورود کرده و از اشاعه آن در جامعه جلوگیری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104305140060.jpg قمار,اینترنتی,باید,پیش,از,تبدیل,شدن,به,یک,معضل,بزرگ,اجتماعی,برچیده,شود Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت درباره گسترش سایت‌های شرط بندی در فضای مجازی و افزایش قمار،  گفت: در این رابطه تا پیش از بحرانی شدن فضا و تبدیل شدن قمار اینترنتی به یک معضل بزرگ اجتماعی برای کشور نهادهای مسئول باید ورود کنند و از اشاعه این موضوع در جامعه جلوگیری کند.

نماینده مردم ملایر درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزارشی در این باره کمیسیون فرهنگی نرسیده است ولی در صورت بحرانی شدن فضا کمیسیون به موضوع گسترش پدیده قمار ورود خواهد کرد، افزود: بستر اشاعه این موضوع فضای مجازی است و طبیعی است در این رابطه پلیس فتا اقدام کند.

وی اضافه کرد: البته در این زمینه ضرورت دارد که دستگاه‌های فرهنگی اقدامات پیشگیرانه صورت دهند تا جوانان آگاه و به این راه سوق پیدا نکنند که امیدواریم این مهم در دستور کار نهادهای فرهنگی مثل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: متأسفانه در این رابطه آمار شفاف و مشخصی وجود ندارد و نمی‌توان اعلام کرد که چه اعداد و ارقامی در این شبکه‌‎های اینترنتی جا به جا می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet