هدر موبایل
1397/03/29 22:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عارف:

مرحوم ابوترابی فرد نمونه بارز یک انقلابی اخلاقمدار بود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مرحوم علی اکبر ابوترابی فرد نمونه برجسته و بارز یک انقلابی ارزشی و اخلاقمدار و برای همه الگو بود.
مرحوم ابوترابی فرد نمونه بارز یک انقلابی اخلاقمدار بود نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مرحوم علی اکبر ابوترابی فرد نمونه برجسته و بارز یک انقلابی ارزشی و اخلاقمدار و برای همه الگو بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201711101994769860.jpg مرحوم,ابوترابی,فرد,نمونه,بارز,یک,انقلابی,اخلاقمدار,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا عارف در حاشیه آیین بزرگداشت حجت الاسلام ابوترابی فرد و پدرش در تالار سوره حوزه هنری تهران به خبرنگار ایرنا افزود: رفتار و منش مرحوم ابوترابی فرد در زمان اسارت و بعد از اسارت برای همگان الگو بود.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: او پایبند به آرمان های انقلاب بود و علیرغم تمام مشکلات در اسارت جاذبه بسیار بی بدیلی حتی برای بعثی ها داشت و الگوی همگان بود تا یاد بگیریم آستانه تحمل مان را بالا ببریم.

عارف گفت: باید توجه کنیم که وحدت رمز پیروزی انقلاب بوده است و امروز نیز برای تدام این مسیر باید از اختلاف نظرهای جزئی عبور و گذشت کنیم و با وحدت و همدلی و انسجام در راستای انقلاب و پاسخ به مطالبات مردم و خواست همه شهدا و آزادگان گام برداریم.

مرحوم سیدعلی‌اکبر ابوترابی، نماینده مردم تهران در مجالس چهارم و پنجم و از اعضای مؤسس جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و دلاور مردی بود که بیش از 10 سال رنج اسارت را به جان خرید و به هدایت و القای روحیه امید در آزادگان پرداخت.

به گزارش ایرنا، وی که به سید آزادگان شهرت داشت پس از سال‌ها مجاهدت خستگی ناپذیر، دوازدهم خرداد سال 1379، در حالی که به همراه پدر بزرگوارش آیت الله سیدعباس ابوترابی عازم مشهد مقدس بودند، بر اثر سانحه رانندگی به دیدار دوست شتافت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet