شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1397/03/30 02:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حجت الاسلام ابوترابی فرد:

آزادگان در سیاهچال های صدام، جمهوری اسلامی تشکیل دادند

امام جمعه موقت تهران گفت: به اذعان نماینده صلیب سرخ، آزادگان ایرانی در سیاهچال های صدام و زندان های همراه با شکنجه های فراوان و جانکاه یک جمهوری اسلامی تشکیل دادند که فقط پرچم ایران را نداشت.
آزادگان در سیاهچال های صدام، جمهوری اسلامی تشکیل دادند امام جمعه موقت تهران گفت: به اذعان نماینده صلیب سرخ، آزادگان ایرانی در سیاهچال های صدام و زندان های همراه با شکنجه های فراوان و جانکاه یک جمهوری اسلامی تشکیل دادند که فقط پرچم ایران را نداشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201601108756456054.jpg آزادگان,در,سیاهچال,های,صدام،,جمهوری,اسلامی,تشکیل,دادند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد در حاشیه مراسم بزرگداشت سید آزادگان در تالار سوره حوزه هنری در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: دوران خلق شده با دست توانای آزادگان که اسوه تفکر، اندیشه، بصیرت، فهم عمیق سیاسی، ایمان، صبر و استقامت و عقیده و باور راسخ خود بودند برای ملت ایران افتخار است.

وی گفت: آزادگان در طول سالیان متمادی اسارت تمام ارزشهای انقلاب اسلامی را حراست کردند تا حدی که نماینده صلیب سرخ اظهار کرده بود، آزادگان ایرانی در زندان های رژیم بعث یک جمهوری اسلامی بدون پرچم تشکیل دادند که تمام ارزشهای انقلاب و آرمان های امام و رهبر انقلاب در این اسارتگاه ها با تمام هویت دینی و اسلامی خود تجسم یافت.

وی با بیان اینکه آزادگان نماد تمام ارزشهای دینی بودند ابراز امیدواری کرد: ملت راه آنان را که راه ایمان، عمل صالح و استقامت در راه ارزشهای اسلام و آرمان های امام و رهبری است، تداوم بخشند.

مرحوم سیدعلی‌اکبر ابوترابی، نماینده مردم تهران در مجالس چهارم و پنجم و از اعضای مؤسس جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و دلاور مردی بود که بیش از 10 سال رنج اسارت را به جان خرید و به هدایت و القای روحیه امید در آزادگان پرداخت.

به گزارش ایرنا، وی که به سید آزادگان شهرت داشت پس از سال‌ها مجاهدت خستگی ناپذیر، دوازدهم خرداد سال 1379، در حالی که به همراه پدر بزرگوارش آیت الله سیدعباس ابوترابی عازم مشهد مقدس بودند، بر اثر سانحه رانندگی به دیدار دوست شتافت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet