خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/03/30 09:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت:

بازتاب جلسه هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه / تیم اقتصادی دولت دوازدهم ضعیف تر از دولت یازدهم / گزارش اینستاگرامی از نحوه اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
بازتاب جلسه هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه / تیم اقتصادی دولت دوازدهم ضعیف تر از دولت یازدهم / گزارش اینستاگرامی از نحوه اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612109406199357.jpg بازتاب,جلسه,هماهنگی,اقتصادی,با,حضور,سران,سه,قوه,/,تیم,اقتصادی,دولت,دوازدهم,ضعیف,تر,از,دولت,یازدهم,/,گزارش,اینستاگرامی,از,نحوه,اجرای,قانون,اصلاح,الگوی,مصرف,انرژی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در جدیدترین پست اینستاگرامی خود تصاویری از جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه و تصاویری از نشست بررسی مشکلات احداث چهار طرح پتروشیمی در شهرستان های فیروزآباد، فسا، داراب و جهرم استان فارس به اشتراک گذاشت.

 

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، در صفحه خود در اینستاگرام تصاویری از نشست هم اندیشی با حضور بخشدار ،شوراها و دهیاران پیربازار بخش مرکزی، مسابقات کورس بهاره سوار کاری شهرستان رشت و تصاویری از بازدیدش از روند پیشرفت پروژه آسفالت راه روستایی؛ میشامندان منتشر کرد.

 

 

غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت و رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس، با انتشار پستی مطرح کرد: امروز جلسه هماهنگی امور اقتصادی با حضور روسای سه قوه تشکیل شد. در این جلسات موضوعات مبتلا به اقتصادی کشور مطرح می شود. به نظر می رسد این جلسات که بنا به تاکید مقام معظم رهبری تشکیل شده تلاش می کند هماهنگی بین قوا را برای رفع مشکلات بیشتر کند و کم کم اگر به همین شکل جلو برود میتواند اثر خود را بجا بگذارد.

 

 

وی همچنین پست زیر را منتشر کرد.

 

 

محمود صادقی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، در اینستاگرام شخصی اش خبر داد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی برگزار شد و دکتر عارف با ۱۳ رأی بعنوان رییس انتخاب شد و دکتر زاهدی با ۹ رأی از کسب کرسی ریاست باز ماند.

 

 

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک و رئیس کمیسیون انرژى مجلس، طی پستی گزارش کمیسیون انرژی مجلس در خصوص نحوه اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی را به اشتراک گذاشت.

 

 

علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر لزوم ترمیم کابینه دولت اظهارداشت: دولت باید با ارزیابی عملکرد یکساله وزرا، روسای سازمان ها و مسئولان استانی کابینه و ترکیب مدیران خود را ترمیم کند.

وی با بیان اینکه منتقدان و دلسوزان انقلاب و دولت مواردی را در مورد ضعف عملکرد مدیران و وزرا به رئیس جمهور یادآور شده اند، گفت: نمایندگان انتقاداتی را نسبت به شخصیت و عملکرد وزرا، معاونان وزرا و مسئولان استانی دارند که به رئیس جمهور انتقال داده اند. بنابراین ارزیابی عملکرد وزرا می تواند مبنای تصمیم گیری دولت برای ترمیم کابینه باشد. ** تیم اقتصادی دولت دوازدهم ضعیف‌تر از دولت یازدهم

وی با تاکید بر اینکه تیم اقتصادی دولت دوازدهم ضعیف تر از دولت یازدهم است، گفت: تیم اقتصادی دولت بی برنامه است و افرادی در تیم دولت دوازدهم حضور دارند که در واقع برای دولت هزینه زا هستند.

یوسف نژاد افزایش سوال، تذکر و استیضاح وزرا را یکی از شاخص های نارضایتی نمایندگان از عملکرد وزرا خواند. **تیم اقتصادی دولت فرماندهی واحدی ندارد

عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه تیم اقتصادی دولت فرماندهی واحدی ندارد، گفت: با خروج آمریکا از برجام، شرایط جدید اقتصادی برای کشور ایجاد شد. در این وضعیت جدید باید دولت برنامه جدیدی را جهت اداره اقتصادی کشور ارائه کند و مدیران قبلی را برای اجرای این برنامه بگمارد.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهارداشت: برنامه جدید اقتصادی دولت باید بر مبنای اقتصاد مقاومتی و با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های درون کشور تدوین شود.

یوسف نژاد تصریح کرد: قطعا مدیران بی انگیزه که فقط به امور روزمره توجه دارند برای اجرای این برنامه جدید اقتصادی مناسب نیستند. در شرایط فعلی به مدیران پویا، استراتژیست و مدیران بحران برای اداره کشور نیازمندیم.

وی با بیان اینکه آقای روحانی باید بپذیرد شرایط جدید اقتصادی کشور نیازمند ارائه برنامه جدید و مدیران پرتوان است، گفت: اصرار رئیس جمهور بر باقی ماندن برخی مدیران، وزرا و استانداران منجر به انباشته شدن مشکلات و گرفتاری ها و تحمیل هزینه های اجتماعی و سیاسی به دولت است.

وی ترمیم کابینه را پاسخی به نگرانی منتقدان دلسوز و کارشناسان خواند و اظهارداشت: طبیعی است در این مسیر مجلس و کمیسیون های تخصصی می توانند به دولت کمک کنند.

 

 

قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم شهرستان های نوشهر چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، از انتخابش به عنوان یکی از نوابان رئیس کمیسون  آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خبرداد.

 

 

سید صادق طباطبایی نژاد نماینده مردم شهرستان اردستان درمجلس شوراى اسلامى، در صفحه شخصی خود تصویری از نشست صمیمی اش با روسای هیئت های ورزشی شهرستان اردستان منتشر کرد.

 

 

روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، از حضورش در نشست مشترک کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با وزیر دادگستری و ریاست سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد.

 

 

وی در پستی دیگر تصویری از دیدارش با  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) به اشتراک گذاشت.

 

 

 

 سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در اینستاگرام شخصی اش تصاویری از نشست کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی و تصاویری از دیدارش با  مردم روستای آزران کاشان، منتشر کرد.

 

 

سیدحسین افضلی نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی خبرداد: طی تماس تلفنی دفتر وزیر بهداشت با استانداری فارس سفر وزیر بهداشت به استان فارس لغو شد.
اطلاعات بیشتر در خصوص زمان و تاریخ جدید سفر وزیر محترم بهداشت به استان فارس متعاقباً اعلام میگردد.

 

 

کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس نهم شورای اسلامی، در آخرین پست اینستاگرامی اش 29 خرداد، سالگرد شهادت علی شریعتی را گرامی داشت.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet