هدر موبایل
1397/03/30 11:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نعمتی:

بعید است اعضای اوپک در مورد خواسته‎های ترامپ به اجماع برسند

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه انتظار ترامپ اجماع قطعی کشورهای عضو اوپک در مورد خواسته‎های اوست، گفت: با توجه به شرایط امروز، بعید می‌دانم اعضای اوپک در این باره به اجماع نزدیک شوند.
بعید است اعضای اوپک در مورد خواسته‎های ترامپ به اجماع برسند یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه انتظار ترامپ اجماع قطعی کشورهای عضو اوپک در مورد خواسته‎های اوست، گفت: با توجه به شرایط امروز، بعید می‌دانم اعضای اوپک در این باره به اجماع نزدیک شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201802105733459072.jpg بعید,است,اعضای,اوپک,در,مورد,خواسته‎های,ترامپ,به,اجماع,برسند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهروز نعمتی که به همراه وزیر نفت برای حضور در اجلاس اوپک به وین سفر کرده، اظهار کرد: اوپک هم اکنون در شرایطی حساس و تاریخی قرار گرفته، در بازار نفت باید عرضه و تقاضا قیمت‌ها را تنظیم کند. در مقاطع قبلی یکی از گله‌مندی‌های ما این بود که قیمت نفت واقعی نیست، حتی در آن مقطع هم پیش‌بینی کردیم قیمت واقعی نفت با توجه به سرمایه‌گذاری‌ها و قیمت تمام شده بین۷۰ تا ۸۰ دلار است و امروز هم فکر می‌کنیم که نفت قیمت واقعی خود را پیدا کرده است.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: یکی از حواشی نشست ۱۷۴ اوپک این است که رئیس جمهوری امریکا به دنبال ایجاد اختلال در قیمت نفت و میزان تولید اوپک است، انتظار ترامپ این است که کشورهای عضو اوپک باید به اجماع قطعی در مورد خواسته‎های او برسند؛ با توجه به شرایط امروز، بعید می‌دانم اعضای اوپک در این باره به اجماع نزدیک شوند.

 به گزارش ایسنا، این نماینده مجلس یادآور شد: همانطور که در بحث فریز نفتی، اعضا با توافق تصمیم گرفتن، تولید خود را کاهش دهند در این مورد هم باید اعضای اوپک به اجماع برسند. اعضای اوپک اجازه نمی‌دهند برخی کشورهای عضو این سازمان به تأسی از سخنان ترامپ عمل کنند. اوپک هم اکنون در شرایط تاریخی و حساسی قرار گرفته است و باید از کیان خود صیانت کند، این غلط است که یک فرد خارج از سازمان اوپک بخواهد نظرات خود را به این سازمان تحمیل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet