هدر موبایل
1397/03/30 10:50:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حاجی بابایی:

جنگ اقتصادی برمردم تحمیل شده است/دشمنان بدنبال استفاده از شرایط

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه امروز جنگ اقتصادی بر مردم تحمیل شده است، گفت: دشمنان به دنبال استفاده از شرایط پیش آمده هستند.
جنگ اقتصادی برمردم تحمیل شده است/دشمنان بدنبال استفاده از شرایط رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه امروز جنگ اقتصادی بر مردم تحمیل شده است، گفت: دشمنان به دنبال استفاده از شرایط پیش آمده هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711107074957310.jpg جنگ,اقتصادی,برمردم,تحمیل,شده,است/دشمنان,بدنبال,استفاده,از,شرایط Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابایی با بیان اینکه نشست هم اندیشی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس روز گذشته به منظور ادامه مباحث پیرامون ارائه برنامه جامع اقتصاد و معیشت که پیش از این طرح شده بود، تشکیل شد، تاکید کرد: گرانی های موجود در سطح جامعه، مشکلات در زمینه کالاهای اساسی، گرانی خودرو، وضعیت معیشت مردم، گرانی و عدم ثبات قیمت ارز و سکه و بحران موجود در حوزه اقتصاد محور صحبت های نمایندگان ولایی در این نشست بود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به اعلام آمادگی فراکسیون های امید و مستقلان تاکید شد که نمایندگان فراکسیون ها در اسرع وقت تعیین شوند تا کمیته وارد بحث اساسی خود شود.

وی بابیان اینکه این کمیته به صورت ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت؛ با تشکیل جلسه با کارشناسان و صاحب نظران اقتصاد کشور، نمایندگان دولت و نخبگان این حوزه تشکیل جلسه داده و نسبت به ارائه راهکار عملیاتی اقدام می کند، گفت: مردم و مسئولان باید هوشیار باشند چرا که امروز جنگ اقتصادی بر مردم تحمیل شده است.

حاجی بابایی گفت: دشمنان به دنبال استفاده از شرایط پیش آمده هستند و باید با کار منسجم و تخصصی و کارشناسی شده بر مشکلات فائق آییم.

وی افزود: نمایندگان ولایی متفق القول بودند که در هر زمینه ای منتظر خارجی ها ماندیم و به آنها تکیه کردیم شکست خوردیم و هربار که با تکیه بر توان داخلی حرکت کردیم سربلند و پیروز میدان بودیم.

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در این جلسه بیان شد که نقدینگی موجود در کشور بسیار بالاست و باید کنترل و به سمت تولید و اقتصاد هدایت شود.

به گزارش مهر، وی در مورد نقش مجلس در مسائل اخیر گفت: متاسفانه مجلس طی دو سال گذشته نقش خود را به خوبی ایفا نکرده که در این نشست مقرر شد پیگیری های لازم صورت گیرد تا مجلس جلسات واقعی را تشکیل دهد و در صحن مجلس مسائل و مشکلات معیشتی و اقتصادی موجود به صورت کاملا شفاف نقد و بررسی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet