هدر موبایل
1397/03/30 12:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوچکی‌ نژاد:

جریان ضدانقلاب پشت پرونده دختران ایرانشهر بود/ می‌خواهند تجاوز به دختر افغان و اتفاقات مدرسه غرب تهران را به یکدیگر ارتباط دهند

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت: برخی سعی دارند،‌ تجاوز به دختر افغان و اتفاقات مدرسه غرب تهران را به یکدیگر ارتباط دهند تا جامعه را تخریب کنند.
جریان ضدانقلاب پشت پرونده دختران ایرانشهر بود/ می‌خواهند تجاوز به دختر افغان و اتفاقات مدرسه غرب تهران را به یکدیگر ارتباط دهند نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت: برخی سعی دارند،‌ تجاوز به دختر افغان و اتفاقات مدرسه غرب تهران را به یکدیگر ارتباط دهند تا جامعه را تخریب کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108745509303.jpg جریان,ضدانقلاب,پشت,پرونده,دختران,ایرانشهر,بود/,می‌خواهند,تجاوز,به,دختر,افغان,و,اتفاقات,مدرسه,غرب,تهران,را,به,یکدیگر,ارتباط,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی‌نژاد، درخصوص اتفاقات اخیر ایرانشهر گفت: اتفاقات ایرانشهر به طور کل تکذیب شده است. به اعتقاد من نشت بعضی از مفاسد به خودی خود مشکل‌ساز هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: بهتر است برخورد با این اتفاقات را به قوه قضائیه بسپاریم. نه اینکه وقتی در یک گوشه از کشور اتفاقی رخ می‌دهد، آن را به کل کشور نشر دهیم، طوری که دیگران فکر کنند در همه نقاط کشور فساد وجود دارد.

وی ادامه داد: اتفاقات ایرانشهر صراحتا تکذیب و اشاره شد که در پس آن یک جریان ضد انقلاب حضور داشته است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برخی سعی دارند،‌ تجاوز به دختر افغان و اتفاقات مدرسه غرب تهران را به یکدیگر ارتباط دهند تا جامعه را تخریب کنند.

نماینده اصولگرای مجلس ادامه داد: نشر فساد و فحشا آسیب زننده است و در بخش فساد اخلاقی نباید با نشر اخبار جامعه را دچار بحران کنیم.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه دستگاه‌های قضایی باید به مسائل فساد اخلاقی ورود کنند، گفت: اگر قصوری در رفتار قوه قضائیه و دستگاه‌های قضایی رخ داد رسانه‌ها وارد عمل شوند، اما تا قبل از آن نشر این اتفاقات فایده و دلیلی ندارد.

به گزارش ایلنا، عضو کمیسیون آموزش مجلس در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه قوه قضائیه در پرونده‌هایی نظیر قاری مشهور، چه میزان ظرفیت لازم را برای رفتار جدی و بازدارنده دارد، اظهار کرد: ما منتقد قوه قضائیه هستیم، مشکلات جدی و شدیدی در این نهاد وجود دارد و نگران عملکرد آن هستیم و مدام در حال تذکر هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet