هدر موبایل
1397/04/01 17:01:00
سرویس اقتصادی
کریمی:

خرید خودرو برای اقشار متوسط به رویا تبدیل شده است/خودروسازان بهای تمام شده را کاهش دهند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:خودروسازان بجای تمرکز برای افزایش قیمت ها تلاش کنند با اعمال مدیریت صحیح و کاهش بهای تمام شده خودرو مورد نیاز بازار را تامین کنند.
خرید خودرو برای اقشار متوسط به رویا تبدیل شده است/خودروسازان بهای تمام شده را کاهش دهند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:خودروسازان بجای تمرکز برای افزایش قیمت ها تلاش کنند با اعمال مدیریت صحیح و کاهش بهای تمام شده خودرو مورد نیاز بازار را تامین کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100638755754.jpg خرید,خودرو,برای,اقشار,متوسط,به,رویا,تبدیل,شده,است/خودروسازان,بهای,تمام,شده,را,کاهش,دهند Icana

حمدالله کریمی گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره وضعیت بازار خودرو گفت:روند صعودی قیمت خودرو به نحوی است که اگر افزایش قیمت ها ادامه یابد حتی خانوارها با سطح درآمد متوسط جامعه نیز توان مالی لازم را برای خرید خودرو نخواهند داشت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:در سال حمایت از کالای ایرانی علاوه بر مردم این انتظار وجود دارد که تولیدکنندگان نیز کیفیت محصولات تولیدی را ارتقا دهند و از طرفی با قیمت منطقی محصولات را به بازار ارائه کنند.

نماینده مردم شهرستان بیجار گروس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:باید پذیرفت در حال حاضر مردم از وضعیت بازار خودرو رضایت ندارند چرا که قیمت ها گران شده این در حالی است که در شرایط که دشمنان علیه اقتصاد کشور کارشکنی می کنند باید تولیدکنندگان با حداکثر توان خود محصولات مورد نیاز بازار را تامین کنند.

انتقاد از چراغ سبز خودروسازان برای گراین خودرو

کریمی در ادامه گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد:اینکه خودروسازان اقدام جدی برای تنظیم بازار انجام نمی دهند غیرقابل پذیرش است و حتی وضعیت به نحوی است که خودروسازان داخلی برای گرانی خودرو چراغ سبز نشان می دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:خودروسازان بجای تمرکز برای افزایش قیمت ها تلاش کنند با اعمال مدیریت صحیح و کاهش بهای تمام شده خودرو مورد نیاز بازار را تامین کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet