خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/03/30 15:39:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی:

از اوایل انقلاب تاکنون مسئولیت های مهم کشور را به عده خاصی محدود کرده ایم/باید به نسل جوان اعتماد کرد

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: با مدیریت جوان، کشور بهتر اداره می شود و اگر هم اکنون فرصت را برای جوانان فراهم نکنیم،در آینده با فقدان نیروی مدیر جوان رو به رو خواهیم شد.
از اوایل انقلاب تاکنون مسئولیت های مهم کشور را به عده خاصی محدود کرده ایم/باید به نسل جوان اعتماد کرد رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: با مدیریت جوان، کشور بهتر اداره می شود و اگر هم اکنون فرصت را برای جوانان فراهم نکنیم،در آینده با فقدان نیروی مدیر جوان رو به رو خواهیم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804104432184174.jpg از,اوایل,انقلاب,تاکنون,مسئولیت,های,مهم,کشور,را,به,عده,خاصی,محدود,کرده,ایم/باید,به,نسل,جوان,اعتماد,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،برنامه بهارستان رادیو گفتگو با موضوع بررسی اصلاحیه طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در دستگاه های دولتی و با حضور محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به روی آنتن رفت.

محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگوی بهارستان رادیو گفتگو دراین خصوص اظهار کرد: اصل موضوع این بود که در طرح اولیه فضایی را برای حضور جوانان و افراد باانگیزه فراهم کنیم تا سکان اجرایی کشور را در دست بگیرند.

وی ادامه داد:ضمن احترام به افرادی که سالیان طولانی زحمت کشیدند؛اما قصد داریم از تصمیم گیری و پویایی نسل جوان در تصمیمات مهم دستگاه های اجرایی استفاده کنیم،چراکه هر زمانی که زمام کار به دست جوانان سپرده شده، نتیجه مثبتی را برای کشور داشته است و نمونه بارز این امر را می توان در 8 سال دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی یافت.

رضایی کوچی با بیان اینکه باید به نسل جوان اعتماد کرد، گفت:ایران کشور جوانی است؛اما از اوایل انقلاب تاکنون مسئولیت های مهم کشور را به عده ای خاصی محدود کرده ایم و بعضا شاهد این امر هستیم که این افراد پس از بازنشستگی نیز عهده دار برخی از مشاغل هستند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود: طبیعی است که به این افراد احترام می گذاریم؛اما هدف از ارائه این طرح استفاده از مدیران جوان در نهادهای مختلف کشور است؛همچنین در طرح اولیه استثناهایی را برای وزرا تعریف کرده ایم./

 

وی ادامه داد: قرار بر این بود معاونان وزرا را نیز به عنوان اشخاص هم تراز معرفی کنیم و همچنان مسئولیت اجرایی را بر عهده داشته باشند اما این امر اتفاق نیفتاد و مصوب کردیم از مرحله وزرا به بعد مدیران جوان مسئولیت های اجرایی را بر عهده گیرند.

 

رضایی در مصاحبه با رادیو گفتگو تصریح کرد: در صورت اجرایی شدن این طرح، مجموع اشتغال ایجاد شده به 500 نفر نخواهد رسید اما این امکان را فراهم می کند تا از نیروی جوان در نهادهای اجرایی کشور استفاده کنیم و فضای اعتماد سازی به جوانان بیشتر می شود.

 

رئیس کمیسیون عمران مجلس در پایان با بیان اینکه با مدیریت جوان، کشور بهتر اداره می شود، گفت: اگر هم اکنون فرصت را برای جوانان فراهم نکنیم، در آینده با فقدان نیروی مدیر جوان رو به رو خواهیم شد علاوه بر این موضوع، در صورت تخلف برخی از بخش ها، مسوولان متخلف مربوط به این بخش ها به نهادهای نظارتی معرفی خواهند شد.

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet