پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/03/30 15:53:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عبدالله ناصری:

امضای زیر نامه مذاکره با ترامپ امضای تشکیلاتی جریان اصلاحات نیست

فعال سیاسی اصلاح طلب اعلام کرد که امضا کنندگان نامه مذاکره با ترامپ هیچ انتساب تشکیلاتی با جبهه و جریان اصلاحات ندارند.
امضای زیر نامه مذاکره با ترامپ امضای تشکیلاتی جریان اصلاحات نیست فعال سیاسی اصلاح طلب اعلام کرد که امضا کنندگان نامه مذاکره با ترامپ هیچ انتساب تشکیلاتی با جبهه و جریان اصلاحات ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711104088497762.jpg امضای,زیر,نامه,مذاکره,با,ترامپ,امضای,تشکیلاتی,جریان,اصلاحات,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالله ناصری اظهار کرد: امضا کنندگان نامه مذاکره با ترامپ هیچ انتساب تشکیلاتی با جبهه و جریان اصلاحات ندارند. در مجموع دیدگاه تمام بزرگان جریان اصلاحات در  شرایط فعلی با توجه به خصوصیات ترامپ این نامه را ضروری نمی دانستند.

وی ادامه داد: هنوز هم این نامه را ضروری نمی‌دانند؛ اگر چه اصلاح‌طلبان نفس مذاکره را هیچ وقت رد نکردند. آن ها از دهه هفتاد چه در مجلس ششم و چه در دولت اصلاحات همیشه می گفتند در چارچوب قانون و منافع ملی می‌شود مذاکرات را پیش برد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب سپس گفت: طلایی ترین دورانی که می گفتند می شود مذاکره مستقیم را پیش برد دوران ریاست جمهوری اوباما بود که آن هم از دست رفت .

وی یادآور شد: نفس مذاکره مطلوب است اما در شرایط فعلی مصلحتی در این کار نیست؛ با توجهه به ویژگی‌های ترامپ اصلا این امر منطقی نیست.

ناصری یادآور شد: اشاره می کنند که آقای کرباسچی زیر این نامه را امضا کرده‌اند اما تا جایی که ما اطلاع داریم این موضوع را اصلا در شورای سیاسی و شورای مرکزی حزب کارگزاران  مطرح نکرده‌اند و شخصا امضا کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، وی در پایان گفت: هیچ تردیدی ندارم که اگر این موضوع را آقای کرباسچی در شورای حزبشان مطرح می کردند با توجه به آشنایی که با اعضای باتجربه این حزب دارم این موضوع تصویب نمی شد و مخالفت می کردند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet