خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/03/30 17:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ولایتی:

اروپایی ها در موضوع برجام به تکلیف خود عمل کنند

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: اروپایی ها در موضوع برجام باید به تکلیف خود عمل کنند و آمریکا را نیز وادار کنند که دست از خرابکاری بردارد.
اروپایی ها در موضوع برجام به تکلیف خود عمل کنند مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: اروپایی ها در موضوع برجام باید به تکلیف خود عمل کنند و آمریکا را نیز وادار کنند که دست از خرابکاری بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201702102974632649.jpg اروپایی,ها,در,موضوع,برجام,به,تکلیف,خود,عمل,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر 'علی اکبر ولایتی' بعد از همایش «اساتید بسیجی، تحول انقلابی، دانشگاه تمدن ساز» در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد افزود: ملت ایران شرایط خود را برای ادامه حضور در برجام از زبان رییس جمهوری کشور بیان کرده است و به هیچ وجه بر خلاف شرایط خود ادامه برجام را نمی پذیرد.

وی همچنین در مورد انتخابات عراق اظهار داشت: ما به عنوان هم پیمان عراق خوشحال هستیم که این انتخابات بدون مشکل برگزار شده و مردم این کشور آزادی و امنیت را انتخاب کرده اند.

رییس هیات امناء و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: امیدواریم متخصصان عراق، دولت جدید و مجلس را به خوبی تشکیل دهند.
وی در پاسخ به سوالی در مورد آخرین تحولات یمن و حملات به بندر الحدیده افزود: رزمندگان جنبش انصار الله، نیروهای حوثی و مردم پیروزمندانه مبارزه و در کنار هم برای رفع حصر این بندر تلاش کردند.

ولایتی با اشاره به بیش از سه سال حمله نیروهای ائتلاف عربستان به یمن گفت: با وجود این حملات، امروز نیروهای مدافع یمن قویتر از قبل هستند؛ سعودی ها و اماراتی ها با دادن تلفات زیاد ناچار به عقب نشینی شدند.

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل نیز گفت: آمریکا به موضوع حقوق بشر به مانند ابزار سیاسی می نگرد که اگر به نفع حکومتشان باشد در آن حضور دارد و اگر نباشدخارج می شود. 

به گزارش ایرنا، در حاشیه این همایش فرهاد رهبر رییس دانشگاه آزاد اسلامی در مورد جذب اساتید جدید در این دانشگاه گفت: در حال نیاز سنجی هستیم و بعد از تعیین نیازها فراخوان جذب اساتید اعلام می شود.

این همایش یک روزه با حضور رییس و معاونان دانشگاه آزاد، رییس بسیج اساتید و اعضای کانون های بسیج در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برگزار و طی آن از نماد اندیشکده مواد و انرژی بسیج اساتید دانشگاه آزاد واحد جنوب رونمایی شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet