خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/03/30 18:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عزیزی:

عدالت اجتماعی ایجاب می‌کرد حکم محمد ثلاث مطابق قانون اجرا شود/دفاع عده‌ای از فردی با این حجم از جنایت جای تعجب دارد

نماینده مردم ابهر و خرم‌دره گفت: زمانی که شخصی مرتکب قتل عمد می‌شود و پس از جلسات بازجویی هم اقرار به جرمش می‌کند، دیگر بحثی باقی نمی‌ماند که بخواهد حمایتی از آن فرد اتفاقی بیفتد.
عدالت اجتماعی ایجاب می‌کرد حکم محمد ثلاث مطابق قانون اجرا شود/دفاع عده‌ای از فردی با این حجم از جنایت جای تعجب دارد نماینده مردم ابهر و خرم‌دره گفت: زمانی که شخصی مرتکب قتل عمد می‌شود و پس از جلسات بازجویی هم اقرار به جرمش می‌کند، دیگر بحثی باقی نمی‌ماند که بخواهد حمایتی از آن فرد اتفاقی بیفتد. https://cdn.icana.ir/d/019/201702108194907530.jpg عدالت,اجتماعی,ایجاب,می‌کرد,حکم,محمد,ثلاث,مطابق,قانون,اجرا,شود/دفاع,عده‌ای,از,فردی,با,این,حجم,از,جنایت,جای,تعجب,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد عزیزی، به موضوع اعدام محمد ثلاث درویش گنابادی که روز گذشته اجرا شد اظهار داشت: جای تعجب است که عده‌ای از فردی با این حجم از جنایت دفاع می‌کنند. 

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی، افزود: زمانی که شخصی مرتکب قتل عمد می‌شود و پس از جلسات بازجویی هم اقرار به جرمش می‌کند، دیگر بحثی باقی نمی‌ماند که بخواهد حمایتی از آن فرد اتفاقی بیفتد. 

وی ادامه داد:‌ از لحاظ حقوقی کسی که مرتکب چنین جرم بزرگی می‌شود و برای برقراری عدالت باید حکم او مطابق قانون اجرا شود، در غیر این صورت عدالت زیر سؤال می‌رود. 

عزیزی همچنین خاطرنشان کرد: مسئله امنیت اجتماعی ایجاب می‌کند که در راستای احقاق حقوق مظلومان و همچنین ادای حق‌الناس، قوه قضائیه احکام را به درستی اجرا کند، در غیر این صورت است که اعتراضات عمومی را دربر خواهد داشت. 

به گزارش فارس، نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی در خاتمه عنوان کرد که کسانی که در موضوع اعدام محمد ثلاث جای شهید و جلاد را عوض می‌کنند، باید به عقبه آنها هم نگاه کرد که چرا چنین موضعی در پیش گرفتند، چرا که در پیش گرفتن چنین تصمیمات و مواضعی طبیعی به نظر نمی‌رسد. اگر بخواهیم از ابعاد مختلف انسانی، اجتماعی،‌ دینی و ارزشی و همچنین امنیتی به آن نگاه کنیم، عدالتمندانه‌ترین حکم برای چنین جنایتی قصاص به نظر می‌رسد. 

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet