هدر موبایل
1397/03/30 18:47:51
سرویس فرهنگی

نمایندگان مجلس در راه ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی فوتبال "ایران – اسپانیا"

به دنبال تلاش‌های بسیار برخی از نمایندگان مجلس برای موافقت با پخش بازی‌های فوتبال جام‌جهانی ایران در ورزشگاه آزادی، خانواده‌ها می‌توانند امشب بازی‌ فوتبال "ایران – اسپانیا" را در این ورزشگاه به تماشا بنشینند.
نمایندگان مجلس در راه ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی فوتبال "ایران – اسپانیا" به دنبال تلاش‌های بسیار برخی از نمایندگان مجلس برای موافقت با پخش بازی‌های فوتبال جام‌جهانی ایران در ورزشگاه آزادی، خانواده‌ها می‌توانند امشب بازی‌ فوتبال "ایران – اسپانیا" را در این ورزشگاه به تماشا بنشینند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806101387149287.jpg نمایندگان,مجلس,در,راه,ورزشگاه,آزادی,برای,تماشای,بازی,فوتبال,"ایران,–,اسپانیا" Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به دنبال تلاش‌های بسیار برخی از نمایندگان مجلس برای پخش بازی‌های فوتبال جام جهانی در ورزشگاه آزادی، خانواده‌ها امشب(چهارشنبه 30 خردادماه) می‌توانند بازی‌ را در این ورزشگاه به تماشا بنشینند.

بنابراین گزارش در خبرها آمده است؛ شورای تأمین استان تهران با پخش بازی فوتبال ایران و اسپانیا - در چاچوب مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه - در ورزشگاه آزادی با حضور خانواده‌ها موافقت کرده است.

در پی این اتفاق نمایندگانی همچون طبیه سیاوشی شاه‌عنایتی، پروانه سلحشوری، علیرضا رحیمی، محمود صادقی، غلامرضا حیدری، فاطمه سعیدی، سیده فاطمه ذوالقدر، سیده حمیده زرآبادی به تماشای بازی ایران – اسپانیا در ورزشگاه می‌نشینند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet