پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/04/01 17:46:00
سرویس اقتصادی
قوامی به خانه ملت پاسخ داد:

برای سرمایه گذاری در بازار بورس باید به چه نکاتی توجه کرد؟

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات  مجلس شورای اسلامی، رونق بازار سرمایه را مثبت ارزیابی کرد و گفت:متقاضیان سرمایه گذاری در بورس از راهنمایی کارشناسان و مشاوران تخصصی استفاده کنند.
برای سرمایه گذاری در بازار بورس باید به چه نکاتی توجه کرد؟ نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات  مجلس شورای اسلامی، رونق بازار سرمایه را مثبت ارزیابی کرد و گفت:متقاضیان سرمایه گذاری در بورس از راهنمایی کارشناسان و مشاوران تخصصی استفاده کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201709106651796544.jpg برای,سرمایه,گذاری,در,بازار,بورس,باید,به,چه,نکاتی,توجه,کرد؟ Icana

هادی قوامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،درباره سوق نقدینگی به بازار سرمایه گفت:بازار بورس به نسبت سایر بازارهای دیگر از شفافیت بهتری برخوردار بوده بنابراین در کل تقویت بازار سرمایه نکته مناسبی است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات  مجلس شورای اسلامی ادامه داد:اینکه با تاکتیک های مختلف از سوق نقدینگی به بازارهای سوداگری جلوگیری شود اقدامی مناسبی است در این  راستا باید از سرمایه گذاری در بخش های مولد اقتصاد حمایت شود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد:در روزهای اخیر شاخص بورس کشور رشد قابل توجهی داشته که در کل می توان گفت حرکت نقدینگی به سمت بازار سرمایه در شرایط فعلی موضوع مثبتی است.

بررسی هجوم  نقدینگی با شتاب بالا به بورس

قوامی در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: هجوم  نقدینگی با شتاب بالا به بورس می تواند آسیب نیز در پی داشته باشد بنابراین باید سبد دارایی ها متنوع باشد.سرمایه گذارانی که قصد دارند در بورس سرمایه گذاری کنند باید از راهنمایی کارشناسان و مشاوران تخصصی و ظرفیت صندوق های سرمایه گذاری استفاده کنند چرا که خرید عجولانه سهام اقدام مناسبی نیست و باید اصطلاحا سبدی از سهام متنوع خریداری شود.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات  مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت از بخش تولید، یادآور شد:باید صندوق های سرمایه گذاری بورسی توسعه پیدا کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet