هدر موبایل
1397/03/31 08:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوری مالکی:

حمله به حشد شعبی در سوریه با هدف ایجاد معادلات جدید و احیای داعش صورت گرفت

نخست‌وزیر سابق عراق حمله به نیروهای حامی دولت سوریه از جمله نیروهای حشد شعبی عراق در استان دیر الزور را محکوم کرد.
حمله به حشد شعبی در سوریه با هدف ایجاد معادلات جدید و احیای داعش صورت گرفت نخست‌وزیر سابق عراق حمله به نیروهای حامی دولت سوریه از جمله نیروهای حشد شعبی عراق در استان دیر الزور را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/76388.jpg حمله,به,حشد,شعبی,در,سوریه,با,هدف,ایجاد,معادلات,جدید,و,احیای,داعش,صورت,گرفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از روسیا الیوم، نوری مالکی، معاون رئیس جمهور و رئیس ائتلاف دولت قانون در بیانیه‌ای مطبوعاتی اسرائیل را به دست داشتن در این حمله متهم کرده و گفت، این حمله در راستای تعدی‌هایی که علیه حشد شعبی در مرزهای عراق و سوریه با هدف تحمیل معادلات جدید و احیای گروه تروریستی داعش صورت می‌گیرد، انجام شد.

نوری مالکی با بیان اینکه این حمله بر روحیه نیروهای حشد شعبی تاثیر نخواهد گذاشت، نسبت به تکرار چنین روش‌های احمقانه‌ای که به تنش‌های بسیار و خطرناکی در سطح منطقه می‌انجامد، هشدار داد.

آنطور که فعالان سوری اعلام کرده‌اند، در  این حمله دست کم ۵۲ تن کشته شدند. حشد شعبی عراق نیز اعلام کرد که ۲۲ تن از نیروهایش در این حمله جان باختند.

به گزارش ایسنا، پنتاگون این مساله را تکذیب کرده است که نیروی هوایی آمریکا یا ائتلاف بین المللی حملاتی به این منطقه داشته باشند. یک مسئول آمریکایی نیز در مصاحبه با سی.ان.ان گفته است که اسرائیل مسئول این حمله می‌باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet