خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/03/31 00:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دری نجف آبادی:

بهره گیری از فناوری روز در تولید عامل افزایش کیفیت و بهره وری است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: بهره گیری از فناوری روز در تولید، عامل افزایش کیفیت و بهره وری محصولات است که این مهم بایستی در دستور کار صنایع و تولیدکنندگان قرار گیرد.
بهره گیری از فناوری روز در تولید عامل افزایش کیفیت و بهره وری است نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: بهره گیری از فناوری روز در تولید، عامل افزایش کیفیت و بهره وری محصولات است که این مهم بایستی در دستور کار صنایع و تولیدکنندگان قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712109866551592.jpg بهره,گیری,از,فناوری,روز,در,تولید,عامل,افزایش,کیفیت,و,بهره,وری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی با حضور در آیین رونمایی از بالابر شستشوی مقره های برق در یکی از واحدهای تولیدی اراک اظهار داشت: برای حضور در بازار جهانی باید کیفیت محصولات داخلی را ارتقا دهیم تا رقابت پذیری افزایش یابد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: این مهم در نهایت رشد صادرات و پویایی اقتصاد را رقم می زند، امروز صنایع استان مرکزی باید بهره گیری از فناوری روز را به منظور افزایش کیفیت تولید و کاهش قیمت تمام شده محصولات مدنظر قرار دهند.

دری نجف آبادی بیان کرد: اتکا به تولید داخلی و تحرک در اقتصاد کشور نقشه های دشمنان نظام و انقلاب را برای تحریم و قرار دادن ایران در فشار اقتصادی بی اثر می کند.

به گزارش مهر، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان ساخت: برای دستیابی به رونق تولید باید موسسات دانش بنیان در کشور گسترش یابند و از فناوری روز در این عرصه بهره ببریم.

گفتنی است بالابر شستشوی مقره های برق ۳۳متری برای اولین بار در کشور، در اراک ساخته شده و این بالابر هیدرولیکی برای شستشوی مقره ها و خطوط فشار قوی برق و جلوگیری از افت فشار ناشی از آلودگی های مقره ها و شبکه های انتقال نیرو کاربرد دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet