هدر موبایل
1397/04/01 11:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت:

بازتاب اینستاگرامی دیدار نمایندگان با رهبر معظم انقلاب / نمایندگان ملت از شهید چمران می‌گویند / پنهان‌کاری و ابهام درباره وضعیت بیمه هواپیمای یاسوج / پیگیری حادثه دختران ایرانشهر از وزیر کشور

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
بازتاب اینستاگرامی دیدار نمایندگان با رهبر معظم انقلاب / نمایندگان ملت از شهید چمران می‌گویند / پنهان‌کاری و ابهام درباره وضعیت بیمه هواپیمای یاسوج / پیگیری حادثه دختران ایرانشهر از وزیر کشور اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612104981667823.jpg بازتاب,اینستاگرامی,دیدار,نمایندگان,با,رهبر,معظم,انقلاب,/,نمایندگان,ملت,از,شهید,چمران,می‌گویند,/,پنهان‌کاری,و,ابهام,درباره,وضعیت,بیمه,هواپیمای,یاسوج,/,پیگیری,حادثه,دختران,ایرانشهر,از,وزیر,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، در تازه ترین پست اینستاگرامی خود نوشت:  صبح زود و قبل از صحن علنی جلسه کمیسیون تدوین آئین نامه بود و همگی اعضا از جمله اینجانب  از رئیس قبلی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس جناب آقای یوسفیان ملا تقدیر و تشکر بعمل آوردند و تابلویی برسم یادبود تقدیمشان شد و نهایتا عکس یادگاری هم گرفته شد البته در اجلاسیه جدید آقای یوسفیان ملا بعنوان سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس انتخاب شدند.

 

 

وی همچنین ویدیویی از سخنانش در مجلس و تذکرش به وزیر بهداشت، به اشتراک گذاشت.

 

 

بهروز نعمتی سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامى، با انتشار تصویر زیر نوشت: 

به همراه وزیر نفت دکتر زنگنه در نشست اوپک حضور پیدا کرده‌ام، هیات اعزامی در این سفر، تمام توان خود را برای صیانت از منافع ملی به کار گرفته است

بعید می‌دانم اعضای اوپک در اجرای خواسته‎های رئیس جمهوری آمریکا به اجماع برسند.
در آستانه برگزاری نشست ۱۷۴ اوپک در وین؛ اوپک هم اکنون در شرایطی حساس و تاریخی قرار گرفته است، در بازار نفت باید عرضه و تقاضا قیمت‌ها را تنظیم کند. در مقاطع قبلی یکی از گله‌مندی‌های ما این بود که قیمت نفت واقعی نیست، حتی در آن مقطع هم پیش‌بینی کردیم قیمت واقعی نفت با توجه به سرمایه‌گذاری‌ها و قیمت تمام شده بین۷۰ تا ۸۰ دلار است و امروز هم فکر می‌کنیم که نفت قیمت واقعی خود را پیدا کرده است.
یکی از حواشی نشست ۱۷۴ اوپک این است که رئیس جمهوری امریکا به دنبال ایجاد اختلال در قیمت نفت و میزان تولید اوپک است، انتظار ترامپ این است که کشورهای عضو اوپک باید به اجماع قطعی در موردخواسته‎های او برسند؛ با توجه به شرایط امروز، بعید می‌دانم اعضای اوپک در این باره به اجماع نزدیک شوند. 
همانطور که در بحث فریز نفتی، اعضا با توافق تصمیم گرفتند، تولید خود را کاهش دهند در این مورد هم باید اعضای اوپک به اجماع برسند. اعضای اوپک اجازه نمی‌دهند برخی کشورهای عضو این سازمان به تأسی از سخنان ترامپ عمل کنند.اوپک هم اکنون در شرایط تاریخی و حساسی قرار گرفته است و باید از کیان خود صیانت کند، این غلط است که یک فرد خارج از سازمان اوپک بخواهد نظرات خود را به این سازمان تحمیل کند.

 

 

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد واشترینان و رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، به انعکاس سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان پرداخت: موارد پیشنهادی برای تصویب به‌عنوان قانون، نباید خلاف مصالح کشور باشند.البته در مجلس که عمداً این صورت نمی‌گیرد.
این معاهدات بین‌المللی که در زبان لاتین، به آن کنوانسیون گفته میشود، در اصل در یک نقطه‌ای پخت‌وپز می‌شود. کشورهای عضو این کنوانسیون‌ها هیچ تأثیری در ایجاد این‌ها ندارند.
قدرت‌های بزرگ بر اساس منافع و مصالح خود، این معاهدات را آماده می‌کنند، دولت‌های همسو یا مرعوب یا همراه آن‌ها هم این کنوانسیون‌ها را در کشورهایشان تصویب می‌کنند. بعد اگر یک دولت مستقلی مثل جمهوری اسلامی پیدا شود که آن را نپذیرد، سرش می‌ریزند که آقا ۱۵۰ کشور این معاهده را قبول کرده‌اند، شما چطور قبول نمی‌کنید؟
بعضی از این معاهدات مواد مفیدی دارند؛ عیبی ندارد.
راه‌حل مسئله این است که مجلس خودش قانون بگذارد، مثلاً قانون مبارزه با تروریسم یا مبارزه با پول‌شویی.
هیچ لزومی ندارد ما چیزهایی که نمی‌دانیم به کجا ختم می‌شود و حتی می‌دانیم که مشکلاتی دارد، به‌خاطر آن جهات مثبت قبول کنیم. 

 

 

وی در پستی دیگر سالروز شهادت شهید چمران را گرامی داشت.

 

 

غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شوراى اسلامى رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس، در صفحه شخصی خود مطرح کرد: امروز چهارشنبه کار تخریب رینگ بالای بافت فرسوده از محله لبنان تا پربالی اغاز شد. محلاتی که برای ما نمایندگان و کاندیداها سالها فقط شناسنامشون ارزش داشت و خبری از خدمت نبود. فقر و هزاران آسیب اجتماعی و مرگ خاموش. امیدوارم مثل دیگر نقاط بزودی شاهد آبادی این محله هم باشیم.

 

 

وی همچنین در توضیح تصویر زیر نوشت: فرهنگسرای محله سادات ظهر و عصر نداره. بچه ها خیلی شادند. کمک کنید همه بچه ها شاد بشن.

 

 

تاجگردون در پستی دیگر سالروز شهادت علی شریعتی و مصطفی چمران را گرامی داشت.

 

 

 فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژى مجلس، تصایری از دیدار نمایندگان مجلس با رهبرمعظم انقلاب به اشتراک گذاشت.

 

 

وی در پستی دیگر گزارشی از پروژه های در دست ساخت در شهرستان اندیمشک ارائه داد.

 

 

سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس، در صفحه خود در اینستاگرام نوشت:  اینکه سربرگ‌های بدون نام و نشان بیمه گر به خانواده‌های قربانیان داده می‌شود و اکثریت خانواده‌ها از اینکه کدام شرکت بیمه‌ای مسئول پرداخت دیه است اطلاعی ندارند، بسیار نامناسب است زیرا سربرگ‌های بدون عنوانی هیچ اعتباری ندارد و اصلاً معلوم نیست از میان این همه شرکت‌های بیمه‌ای، فرم متعلق به کدام شرکت است.
اگر هواپیما بیمه بوده، شرکت بیمه‌گر یعنی بیمه ایران باید جوابگوی مطالبات مردم باشد و اگر هم هواپیما بیمه نبوده، شرکت هواپیمایی آسمان مقصر است که بدون بیمه اجازه پرواز به هواپیما داده است.
همه کسانی که دراین سانحه دلخراش مسئول هستند، اعم از وزارت راه، وزارت کار، بیمه ایران و هواپیمایی آسمان باید جوابگوی مردم باشند.
قطعاً تمام قربانیان پرواز یاسوج بیمه بودند ضمن اینکه پرواز هواپیمایی که بیمه نداشته خلاف قانون است و اگر این حرف درست باشد و هواپیما بدون بیمه اقدام به پرواز کرده باشد، مطابق قانون بیمه، قانون هواپیمایی کشوری و قانون مجازات اسلامی با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.

 

 

سیدصادق طباطبایی نژاد نماینده مردم شهرستان اردستان درمجلس شوراى اسلامى، قسمتی از نطق اخیر خود در مجلس را به اشتراک گذاشت:

جناب دکتر روحانی مردم از نظر اقتصادی دچار مشکل هستند، سیاست های اقتصادی دولت راه گشا نیست، نوسانات شدید در بازار ارز، سکه، خودرو و عدم امنیت در حوزه اقتصاد مردم را خصوصا قشر ضعیف را تحت فشار قرار داده است. راه علاج و درمان این وضعیت تکیه بر بیگانگان نیست.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همان طور که رهبری فرموده اند اینکه به جای ایستادن روی پای خود بر عصای بیگانگان تکیه کنیم خطا است، انعقاد قراردادهایی مانند پالرمو و FATF ، مبارزه با تامین مالی تروریسم و مبارزه با پولشویی شاید مانند برجام اثر مختصری داشته باشد اما نسخه شفابخش اقتصاد ما راهبرد رهبری معظم به عنوان #اقتصاد_مقاومتی است.

وی با تاکید براینکه ابعاد مختلف این راهبرد چنانچه باید دنبال نمی شود، ادامه داد: مبارزه با قاچاق کالا، تسهیل تولید، حمایت از تولید کننده، تامین ارز لازم برای تولید کنند، حمایت از کالای ایران به درستی پیگیری نمی شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس دهم شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت:جناب آقای روحانی،  مبانی فکری، اعتقادی و تجربه تاریخی ما نشان می دهد به دنبال مقاومت پیروزی است و به دنبال روی خوش نشان دادن به دشمن  شکست.

 

 

وی نیز به انعکاس بیانات رهبری در دیدارشان با رئیس، نمایندگان و جمعی از کارکنان مجلس پرداخت.

 

 

پروانه سلحشوری رئیس فراکسیون زنان در مجلس، در مورد حادثه دختران ایرانشهر با انتقاد از برخی اظهارنظرها مبنی بر رد این حادثه اظهار داشت: ما این موضوع را از وزیر کشور پیگیری خواهیم کرد. 
امام جمعه هر شهری امین آن شهر است و وقتی از تریبون نماز جمعه مسئله ای بیان می شود قطعا اتفاقی افتاده است. برخی در این شهرستان  اگر این مسئله را کتمان کنند خودشان زیر سوال می روند. به جای کتمان مسئله بهتر است تحقیقات را کامل کنند و به مردم اطمینان دهند که به این وضعیت رسیدگی می شود. وقتی خانواده ها به صورت حضوری چنین مسئله ای را با امام جمعه مطرح کرده اند صددرصد اتفاق افتاده است این در حالی است که بسیاری از خانواده های ما چنین مسائلی را ابراز نمی کنند .  چه یک دختر مورد تجاوز قرار گرفته باشد و چه 40  دختر باید به این مسئله رسیدگی شود چراکه این اتفاقات یعنی هرج و مرج و آشوب و نباید اجازه دهند که شهرهای ایران به چنین اتفاقات ناگواری دچار شود و مسئول و موظف واقعی در این رابطه قوه قضاییه و وزارت کشور است.

 

 

پروانه مافی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس، گزارشی از برآیند امتیازات نمایندگان تهران بر اساس عملکرد علنی در امضای طرح‌ها، تذکرات کتبی و شفاهی، نطق میان‌دستور و مسئولیت‌ها تا پایان سال ۹۶ بر اساس تحلیل گروه نماسنج  به اشتراک گذاشت.

در این تحلیل، پروانه مافی در میان ۳۰ نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی رتبه چهارم را از حیث اقدامات اصلاح طلبانه و رتبه نهم را از حیث حجم فعالیت ها به خود اختصاص داده است. 

 

 

وی در پستی دیگر وی در واکنش به تجاوز به تعدادی از دختران شهر ایرانشهر و عدم شکایت برخی از خانواده‌ها به دلیل ترس از آبرو و متهم شدن، گفت: موضوع ربوده شدن دختران روزه دار متدین در حال برگشت از محل کار و تجاوز به آنان بسیار دردناک و غم انگیز بوده و این حادثه افکار عمومی را به شدت آزرده خاطر، روح جامعه را جریحه دار و مردم را عصبی و دلخور کرده است.  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود: در حالی که مجرمان و عاملان تجاوز باید سرخورده و نادم باشند، اما متاسفانه برخی از خانواده‌های دختران آسیب دیده از ترس آبرو سکوت کرده اند.  وی با تاکید بر اینکه از قوه قضائیه انتظار داریم در مورد خاطیان پرونده ایرانشهر مجازات‌های متناسب با جرم را اعمال کند و هیچ گونه تخفیفی قائل نشود، تصریح کرد: تا روحیه و اعتماد اجتماعی بتواند بازسازی مناسبی را از محل اجرای مجازات‌های اسلامی پیدا کند.  وی با یادآوری ماده ۸۲ قانون مجازات اسلامی، گفت: در این ماده به صورت آشکار و صریح آمده است که افرادی که مرتکب عمل تجاوز به عنف می‌شوند باید به طور مشخص برای آن‌ها حتی حکم اعدام صادر شود که نیاز است برای عامل یا عاملان تجاوز به دختران ایرانشهری نیز صدور این حکم مورد توجه قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: به طور قطع اگر در مورد چنین مواردی مجازات و کیفر متناسب با جرم تعیین شود روحیه جریحه دار و آسیب دیده جامعه ترمیم خواهد شد.  مافی ادامه داد: چرا باید دست عده‌ای اراذل به اندازه‌ای باز باشد که دختران مظلوم و بیگانه را به طرز بسیار وحشتناک مورد شکنجه و تجاوز قرار دهند؟

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، افزود: وزارت کشور، بخشدار، فرماندار و نیروی انتظامی در این رابطه مسئول هستند و باید دفاع قاطعی را از آسیب دیدگان داشته باشند. 

 

 

مافی در ادامه توییتی در خصوص  نمایش فوتبال های جام جهانی در اماکن عمومی منتشر کرد.

 

 

محمّد محمودی شاه نشین نماینده مردم شهرستانهای ملارد ،شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی اش تصاویری از روند پروژه های بیمارستان های در حال احداث شهرستان های شهریار، شهر قدس و ملارد، منتشر کرد.

 

 

 احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تغییرات اخیر در رأس جامعه روحانیت مبارز و اساسنامه آن گفت: با تغییر شرایط زمانی و مکانی و اوضاع و احوال سیاسی و اجتماعی کشور، منطقه و جهان ضرورت دارد جریانی همچون جامعه روحانیت مبارز که حزب نبوده و فراحزبی عمل می کند تغییراتی در اساسنامه اولیه خود صورت بگیرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس به مهم ترین تغییر اساسنامه تشکل جامعه روحانیت مبارز اشاره و بیان کرد: در جلسات جامعه مقرر شد پا را از روحانیت مبارز تهران فراتر گذاشته و تشکل به استان ها دیگر بسط داده شود.

وی افزود: کمیته سیاسی روی پیشنهادات و نظرات مختلف درباره متن اساسنامه جدید کار کرد و بعد از بررسی اساسنامه های مختلف به جمع بندی رسید و اساسنامه فعلی تصویب شد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس دهم با اشاره به اینکه انتخاب دبیرکل جدید جامعه روحانیت مبارز بر اساس اساسنامه جدید انجام شد، گفت: آقای پورمحمدی با اکثریت آرا انتخاب شد و اینکه گفته می شود این انتخاب به خاطر تصمیم برخی به ایجاد انشعاب از جامعه روحانیت است را تا کنون نشنیده ام چرا که تمام اقدامات و تصمیمات بر اساس اساسنامه بوده و روی تمامی کارها به صورت کامل مطالعه می شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان با اشاره به دلیل تغییر اساسنامه جامعه و بسط دادن فعالیت آن به سراسر کشور خاطرنشان کرد: پیش از این استقبال از فعالیت جامعه روحانیت در استان ها زیاد بود و بسیاری از آقای در جلساتی که داشتیم این پیشنهاد را داشتند که فعالیت تشکل گسترده شود لذا از آنجایی که در زمان حیات مرحوم آیت الله مهدوی کنی نیز استقبال استانی خوب بود، تصمیم گرفتیم منشأ یک تحول باشیم و فعالیت جامعه روحانیت مبارز را گسترش دهیم.

 

سالک کاشانی همچنین تصویری از حضورش در دیدار نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب به اشتراک گذاشت.

 

 

محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید در مجلس، با انتشار پستی یادداشت کرد: 

از حسن اعتماد همکاران عزیزم در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در سپردن مسئولیت این کمیسیون تشکر و قدردانی می‌کنم. امیدوارم بتوانم با همکاری همه اعضای محترم کمیسیون و تعامل با نهادهای مربوطه در پاسخ به مطالبات بحق دانشجویان، اساتید دانشگاه، معلمان و دانش‌آموزان عزیز اقدامات شایسته و بایسته را انجام دهم. 
معتقدم در مقطع فعلی دانشگاه در جایگاه اصلی خود قرار ندارد و هنوز با اعمال سلیقه برخی افراد که سنخیتی با دانشگاه ندارند، سعی در محدودسازی فضای دانشگاه را دارند؛ که انتظار بود در دولت تدبیر و امید دیگر شاهد اینگونه اعمال سلیقه‌ها نباشیم. 
سعی خواهیم کرد با نظارت جدی بر عملکرد نهادهای متولی آموزش در کشور، در آینده شاهد تضییع حقوق فعالان دانشجویی، اساتید دانشگاه، معلمان زحمتکش و دانش‌آموزان عزیز نباشیم.

 

 

روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، از دیدارش با دیدار دختران تیم راگبی اورمیه خبر داد.

 

 

امیر خجسته عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس درخصوص کمبود نیرو در آموزش و پرورش و راه‌های جبران این کمبود، گفت: هزینه در دانشگاه فرهنگیان نوعی سرمایه‌گذاری است.
امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص کمبود نیرو در آموزش و پرورش و راه‌های جبران این کمبود، گفت: آموزش و پرورش باید با برنامه‌ای مدون اقدامات لازم برای تربیت نیروهای موردنیاز خود را طی چند سال گذشته انجام می‌داد درحالی که تلاش چندانی در این زمینه انجام نشده است. نماینده مردم همدان و، فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: تنها مسیر جذب نیرو برای آموزش و پرورش دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی است؛ افراد برای حضور در مدارس باید فن، هنر و مهارت معلمی داشته باشند و این فن تنها در دانشگاه فرهنگیان به دست می‌آید.
وی با اشاره به مشکلات به وجود آمده در یکی از مدارس تهران، بیان کرد: وجود این مسائل نشاندهنده ضرورت به کارگیری نیروهای کاربلد، کارآزموده و متعهد است افراد باید آموزش‌های تخصصی را بیاموزند سپس در کلاس‌های درس حضور یابند.
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان تخصص و فن لازم برای حضوردر کلاس را می‌آموزد، خاطرنشان کرد: دانشگاه فرهنگیان ظرفیت لازم برای پرورش نیروی موردنیاز آموزش و پرورش را دارد در صورتی که برای گسترش دانشگاه فرهنگیان هزینه شود می‌توان در آینده بازده آن را مشاهده کرد در واقع صرف این هزینه نوعی سرمایه‌گذاری است.
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس در پایان افزود: برای رفع مشکل کمبود نیرو در آموزش و پرورش برای چند سال آینده می‌توان فارغ‌التحصیلان توانمند سایر دانشگاه‌ها را به خدمت گرفت و در دوره‌های یکساله آموزش‌های لازم برای حضوردر کلاس های درس به آنان ارائه شود.

 

 

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با اعلام اینکه از هفته‌های پایانی سال گذشته تا امروز 6481 خودرو از طریق ثبت‌سفارش غیرقانونی از گمرک ترخیص شده است، گفت: مستندات قانونی این ثبت‌سفارش‌ها و ترخیص غیرقانونی وجود دارد و هر مرجعی که ادعای کذب بودن آن را می‌کند ما آماده‌ایم مدارک را ارائه دهیم. نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناکارآمدی سامانه جامع گمرک گفت: از همین سامانه که بسیار هم روی آن مانور دادند و از مبادی رسمی، واردات غیرقانونی صورت گرفته است. نماینده مردم ادامه داد: ما از همه مسؤولان نظارتی و قضایی می‌خواهیم ورود قدرتمندانه به موضوع ثبت سفارش‌های جعلی و ورود و ترخیص غیرقانونی خودرو از گمرک داشته باشند. وی با بیان اینکه بارها از رئیس گمرک کشور خواسته است عملکرد گمرک در زمینه ورود و ترخیص کالا اصلاح شود، گفت: در صورت عدم معرفی عوامل ثبت‌سفارش جعلی و ورود این 6481 خودرو به کشور، فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس این عوامل را معرفی و نام آنها را منتشر می‌کند.

 

 نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نیاز مبرم شهر های جورقان ، مریانج و قهاوند به درمانگاه شبانه روزی و خدمات فوری پزشکی گفت : چندی پیش به همراه مسئولین حوزه بهداشت و درمان همدان در این خصوص جلسه ای با وزیر بهداشت داشتیم که دستورات لازم در این خصوص صادر و در جلسه اخیر هم که به همت استاندار برگزار شد بر این مهم تاکید داشتیم تا هر چه سریعتر مقدمات شبانه روزی شدن این درمانگاه ها صورت گیرد 
امیر خجسته با اشاره به این که در هر سه موقعیت با حجم بسیار زیاد مراجعات مواجه هستیم گفت : این درمانگاه ها علاوه بر پوشش شهری پوشش روستاهای همجوار را نیز به دوش میکشند و همین امر نشان دهنده آن است که باید هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی تجهیز شده و هم ساعات کاری آن نیز به شبانه روزی تغییر وضعیت دهد 
امیر خجسته در ادامه با اشاره به اخذ دستورات لازم برای تجهیز این درمانگاه ها به دستگاه های آزمایشگاهی که درخواست بعضی از این درمانگاه ها بود افزود : دستور وزیر برای تهیه این تجهیزات اخذ شده و به زودی در اختیار این درمانگاه ها قرار خواهد گرفت .

 

 

محمد دامادی نماینده ساری و میاندرود در مجلس، با انتشار تصویر زیر خبر داد: در جلسه با انجمن مجریان برق مقرر شد تا پیگیری شود برای اولین بار در کشور در فهرست بهای برق علاوه بر قیمت مصالح ، دستمزد اجرای کار نیز مشخص شود
ضمنا مقدمات پیگیری بیمه اعضا نیز بعمل آمد.

 

 

على اصغر یوسف نژاد نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تیم ملی فوتبال با پیروزی بر مراکش، توانسته خواسته های حداقلی ملت همدل ایران را برآورده کند، گفت: شادی مردم در روزهای گذشته نشانگر رضایت از عملکرد تیم ملی است.

علی اصغر یوسف نژاد درباره برد تیم ملی ایران در جام جهانی در مقابل تیم ملی مراکش و توقع مردم از این تیم در ادامه مسابقات، اظهار داشت: تیم ملی تا الان حداقل هایی که انتظار داشتیم را برآورده کرده است البته انتظارات بی مورد، انرژی منفی به تیم ملی می دهد.
وی با بیان اینکه تدبیر و برنامه «کارلوس کی روش»، سرمربی تیم ملی در جام جهانی خوب و قابل تقدیر است، خاطر نشان کرد: جام جهانی ویترین فنی و تخصصی فوتبال در دنیاست و ممکن است اتفاقات خاصی در این زمینه رخ دهد. ما نباید توقع خود را از تیم ملی بالا ببریم. انتظارات بی مورد پیامدهای خوبی ندارد و باعث انتقال انرژی منفی به تیم ملی می شود.
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم ایران به نسبت از عملکرد تیم ملی راضی هستند و در آینده هم از اینکه بتوانیم امتیازی از دو تیم اسپانیا و پرتغال بگیریم، ناامید نیستیم تا نیم نگاهی نیز به صعود داشته باشیم. اگر امتیاز نگیریم و صعود هم نکنیم ، اتفاق خاصی برای فوتبال ما رخ نداده است. مردم، کارشناسان و نخبگان ورزشی از حضور در جام جهانی، کسب امتیاز و پیروزی راضی هستند.
وی درباره بررسی فنی عملکرد تیم ملی ایران در جام جهانی توسط فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان مجلس در حال حاضر، به صورت موردی عملکرد تیم ملی را رصد می کنند اما بعد از جام جهانی به طور قطع عملکرد تیم ملی به صورت جامع بررسی و به هیات رییسه کمیسیون فرهنگی ارایه می شود. ** جلسات متعددی با مسئولان وزارت ورزش و جوانان برگزار می کنیم.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری رویدادهای بین المللی ورزشی سال جاری کشورمان گفت: ما جلسات متعددی را با روسای فدراسیون ها، مدیران و معاونان وزارت ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک درباره مسایل مختلف به ویژه در باره نحوه حضور، مسایل فرهنگی و موضوعات مربوط به سفر ورزشکاران به بازی های آسیایی جاکارتا برگزار کرده ایم و جلسات دیگری نیز برگزار خواهیم کرد.

 

 

علی اسدی نماینده مردم شهرستان شهربابک در مجلس شورای اسلامی، تصاویری از بازدیدش صندوق کارآفرینی امید و جلسه شورای ورزش شهرستان‌ شهربابک منتشر کرد.

 

 

سید کمال الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس، ویدیویی از نطق اخیر خود در صحن مجلس را منتشر کرد.

 

 

سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تصاویری از دیدارهایش با مردم روستاهای ورکان و آزران کاشان به اشتراک گذاشت.

 

 

همایون هاشمی نماینده مردم میاندوآب شاهین دژ و تکاب در مجلس، از حضورش در دیدار کارکنان قوه مقننه با رهبر معظم انقلاب خبر داد.

 

 

غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار، آرادان و ایوانکی در مجلس، پست زیر را در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرد.

 

 

سیدحسین افضلی نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی، با انتشار تصاویری از برگزاری نشست کمیسیون عمران مجلس با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد. 

 

 

مهرداد لاهوتی نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی، تصویری از دیدارش با وزیر بهداشت و درمان در خصوص افتتاح بیمارستان ۱۳۳ تختخوابی شهرستان و دیگر مشکلات درمانی، دانشکده های پرستاری و پیراپزشکی، ایجاد دانشکده فناوری های نوین لنگرود منتشر کرد.

 

 

لاهوتی در پستی دیگر تصاویری از دیدار مسئولین قوه مقننه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به اشتراک گذاشت.

 

 

مهدی سنایی نماینده پیشین مجلس و سفیر کنونی ایران در مجلس، در توضیح ویدویی در که در آخرین پست اینستاگرامی خود منتشر کرد نوشت: پیش از بازی تیم ملی مقابل اسپانیا، ارکستر سمفونیک تهران با صدای سالار عقیلی در کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو اجرایی باشکوه داشت.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet