خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/03/31 12:00:49
سرویس فرهنگی
سیاوشی:

حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی مشکلی ایجاد نکرد/ مردم با آرامش از ورزشگاه خارج شدند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، گفت: حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی ایران- اسپانیا مشکلی ایجاد نکرد و مردم با آرامش از ورزشگاه خارج شدند.
حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی مشکلی ایجاد نکرد/ مردم با آرامش از ورزشگاه خارج شدند عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، گفت: حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی ایران- اسپانیا مشکلی ایجاد نکرد و مردم با آرامش از ورزشگاه خارج شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806104217294150.jpg حضور,خانواده‌ها,در,ورزشگاه,آزادی,مشکلی,ایجاد,نکرد/,مردم,با,آرامش,از,ورزشگاه,خارج,شدند Icana

طیبه سیاوشی شاه عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، گفت: زنان مجلس شورای اسلامی به دنبال تحقق عدالت اجتماعی که هدف نظام است، هستند؛ یکی از مصادیق این عدالت توانایی حضور زنان در تمام رویدادهای فرهنگی از جمله تماشای مسابقات فوتبال است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: مسابقات فوتبال امروزه به سمبل و نشانه‌ای از همبستگی اجتماعی تبدیل شده است و  ورزشگاه‌ها محل شادی و بروز هیجانات سالم هستند.

وی با بیان اینکه حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی فضای شاد، سالم و خانوادگی ایجاد کرده بود، تصریح کرد: با مدیریت درست و فراهم کردن انتظامات می‌توان زمینه‌های حضور بیشتر خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها را فراهم کرد؛ حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی در شب گذشته نشان داد که می توان با ایجاد شرایط لازم فضا را برای حضور خانم‌ها در مسابقات ورزشی فراهم کرد.

حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تقدیر و ستایش از تلاش بازیکنان تیم ملی ایران، اظهار کرد: با وجود اینکه 15 هزار بلیط برای تماشای بازی ایران- اسپانیا در ورزشگاه آزادی فروخته شد؛ اما هنگام تماشای بازی حدود 30 هزار نفر در ورزشگاه حاضر شدند و توانستند به خوبی احساسات خود را نسبت به تیم ملی نشان دهند.

وی با بیان اینکه به شهادت معاون سیاسی استانداری تهران تا به امروز در هیچ یک بازی های برگزار شده در ورزشگاه آزادی خروج تماشاگران از استادیوم به آرامی خارج شدن تماشاگران شب گذشته نبوده است، ادامه داد: مردم با آرامش و بدون مسئله و مشکلی از ورزشگاه خارج شدند؛ حضور خانواده‌ها در ورزشگاه نشانه همبستگی و غرور ملی است.

عضو فراکسیون زنان مجلس با اشاره به بازی عالی ایران در مقابل اسپانیا، خاطرنشان کرد: اسپانیا یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های جهان است و تیم ملی ایران بازی آبرومندانه مقابل اسپانیا به اجرا گذاشت.

سیاوشی با تشکر از مدیران سیاسی و امنیتی کشور، اضافه کرد: با تلاش این افراد حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی بدون ایجاد مشکلی ممکن شد و امیدورام ایجاد فرصت برای حضور مجدد خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها تکرار شود؛ ایجاد این فرصت ها به نفع مصالح عمومی جامعه و منافع ملی مردم است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان افزود: شب گذشته صحنه‌های بسیار زیبایی در ورزشگاه دیده شد؛ مردان در کنار همسران و فرزندان یا خواهران و مادران خود برای  تماشای این بازی در ورزشگاه حاضر شدند که اتفاق بسیار خوبی بود؛ اگرچه زیرساخت‌های نمایشی بازی ایران- اسپانیا در ورزشگاه آزادی کاملا فراهم نشده بود و مردم با حداقل امکانات بازی را تماشا کردند؛ اما باید از افرادی که این فرصت را فراهم آورند تشکر کرد؛ مردم به این فضاها نیاز دارند تا بتوانند نشاط و شادمانی خود را بروز دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet