هدر موبایل
1397/03/31 12:41:07
سرویس فرهنگی
ذوالقدر:

خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی در فضایی آرام و شاد به تشویق تیم ملی پرداختند/ تجربه موفق حضور خانوادگی در ورزشگاه‌ها تکرار شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، گفت: خانواده ها در فضایی آرام و شاد، سالم و به تشویق ملی پوشان نشستند.
خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی در فضایی آرام و شاد به تشویق تیم ملی پرداختند/ تجربه موفق حضور خانوادگی در ورزشگاه‌ها تکرار شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، گفت: خانواده ها در فضایی آرام و شاد، سالم و به تشویق ملی پوشان نشستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806106614364756.jpg خانواده‌ها,در,ورزشگاه,آزادی,در,فضایی,آرام,و,شاد,به,تشویق,تیم,ملی,پرداختند/,تجربه,موفق,حضور,خانوادگی,در,ورزشگاه‌ها,تکرار,شود Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بازی خوب تیم ملی ایران مقابل اسپانیا، گفت: تیم ملی فوتبال کشورمان در سایه تلاش و مدیریت و برنامه‌ریزی سرمربی تیزهوش و یوزپلنگان قهرمان بار دیگر در کارزار کازان خوش درخشیدند و فارغ از نتیجه فرآیندی خلق کردند که نشان داد نه تنها در «گروه مرگ» نیستیم، بلکه این گروه برای ما «گروه زندگی» و خودباوری و اعتماد بنفس نه صرفا برای تیم ملی فوتبال بلکه برای همه مردم ایران است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجس شورای اسلامی افزود: زیستن و رقابت با برترین های جهان در عرصه فوتبال این باور ملی را تقویت کرد که «ما می توانیم» و‌ تحقق این توانستن نیازمند اتحاد و همدلی و همراهی مردم و مسئولین است.

وی با اشاره به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، بیان کرد: برخی از مسئولان برای شادمانی مردم تدارک لازم برای حضور خانواده ها را در ورزشگاه آزادی را تامین کردند و خانواده ها در یک فضای ارام و شاد، پرشور و هیجان، سالم و ورزشی به دور از هرگونه تنش و بی نظمی با دعای خیر و انرژی مضاعف به تشویق و حمایت ملی پوشان نشستند.

عضو فراکسیون زنان مجلس خاطرنشان کرد: شب گذشته بنده به همراه خانم‌ها سلحشوری و سیاوشی و آقای موسوی نمایندگان مردم تهران با حضور در ورزشگاه آزادی در کنار خانواده های ورزش دوست ایرانی در کنار هم به تماشای بازی نشستیم و تجربه شاد بودن و امید را با یکدیگر سهیم شدیم.

سیده فاطمه ذوالقدر در ورزشگاه آزادی

ذوالقدر اظهار کرد: شاد بودن، شادزیستن و  شادی درکنار هم حق مسلم ماست بنابراین از مردم بزرگوار و همشهریان تهرانی ، وزیر محترم کشور، استاندار محترم تهران، سردار اشتری، سردار رحیمی و سردار اشراق، پرسنل بزرگوار نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی و مسئولان محترم استادیوم آزادی و مربیان و سرمربی و تیم فنی فوتبال ایران و تمامی بزرگوارانی که برای تحقق این حَقْ ،صمیمانه تلاش نمودند قدردانی می کنم.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان افزود: امیدوارم تجربه موفق حضور خانوادگی در ورزشگاه‌ها که از جمله عوامل مثبت و سلامت در  شادی، امیدواری، انسجام و اتحاد و همبستگی ملی ایرانیان است پایدار و مستمر باقی بماند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet