هدر موبایل
1397/03/31 14:29:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
معاون رییس‌جمهور:

موضوع ربایش دختران در ایرانشهر باید پیگیری شود

معاون پارلمانی رییس‌جمهوری روز چهارشنبه در دیدار نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پیگیری موضوع ربایش دختران در ایرانشهر تاکید کرد.
موضوع ربایش دختران در ایرانشهر باید پیگیری شود معاون پارلمانی رییس‌جمهوری روز چهارشنبه در دیدار نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پیگیری موضوع ربایش دختران در ایرانشهر تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708100493280179.jpg موضوع,ربایش,دختران,در,ایرانشهر,باید,پیگیری,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛حسینعلی امیری درپی درخواست محمد نعیم امینی فرد نماینده مردم ایرانشهر گفت که موضوع را از طریق وزیر دادگستری پیگیری می کند.
امینی فرد در این دیدار با اشاره به موضوع ربایش دختران در ایرانشهر و صرف نظر از صحت و سقم اخبار منتشر شده، گفت: این موضوع احساسات مردم را جریحه دار کرده است.
وی از معاون پارلمانی رییس جمهوری خواست که این موضوع را پیگیری کند.
نماینده ایرانشهر در بخش دیگری از سخنان خود در دیدار با معاون پارلمانی رییس جمهوری با تشریح برخی مشکلات مردم ایرانشهر از جمله مشکل اجتماعی و حاشیه نشینی و ضرورت حل این مشکل از سوی مسوولان، خواستار توجه بیشتر به مناطق محروم و حل مشکلات مردم این مناطق شد./
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet