هدر موبایل
1397/04/01 11:49:48
سرویس اقتصادی
حسن پور بیگلری تشریح کرد:

در آخرین جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی چه گذشت؟/30 هزار سکه در دستان یک فرد

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی آخرین نشست ستاد متبوعش را تشریح و از برگزاری جلسات این ستاد به صورت منظم هر دو هفته یکبار خبر داد.
در آخرین جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی چه گذشت؟/30 هزار سکه در دستان یک فرد عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی آخرین نشست ستاد متبوعش را تشریح و از برگزاری جلسات این ستاد به صورت منظم هر دو هفته یکبار خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109244690198.jpg در,آخرین,جلسه,ستاد,مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی,چه,گذشت؟/30,هزار,سکه,در,دستان,یک,فرد Icana

شهباز حسن پور بیگلری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی پس از چندین ماه تعطیلی، گفت:در جلسه اخیر ستاد در هفته جاری تمامی اعضا حضور داشتند و گزارش های خوبی به صورت شفاف ارائه و ایرادات نیز به صورت روشن و صریح بیان شد.
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه بحث مقابله جدی با تحریم ها یکی از دستورکارهای نشست اخیر ستاد بود، افزود: در این نشست راهکارهایی برای مقابله جدی با تحریم ها و بهبود وضعیت ارزی کشور ارائه شد و همچنین موضوع گرانی های اخیر سکه مطرح و در این راستا تاکید شد بانک مرکزی نظارت بیشتری بر بحث فروش سکه داشته باشد.

جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت منظم هر دو هفته یکبار تشکیل می شود
وی ادامه داد: فردی بیش از 39 هزار سکه و فرد دیگری بیش از 20 هزار سکه در ماه های اخیر خریداری کرده است که این نحوه توزیع سرمایه های کشور نیز در این جلسه مورد نقد قرار گرفت.
 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم شفافیت اقتصادی، یادآور شد: مقرر شد که مدیران دستگاه های اجرایی گزارش هایی را به صورت شفاف ارائه دهند و اطلاعات درباره شرایط کشور نیز به صورت شفاف در اختیار مردم قرار گیرد.

 عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، تصریح کرد: در این نشست مقرر شد با توجه به مسائل اقتصادی کشور جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت منظم هر دو هفته یکبار تشکیل شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet