خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/04/01 10:26:22
سرویس سیاسی
رحیمی جهان آبادی:

تبدیل بخش صالح آباد به شهرستان بیش از 4 ماه پشت در دولت برای تصویب است

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی، مجلس گفت: پس از مشکلی که در شهرستان کازرون ایجاد شد بخش ها و مناطقی همانند صالح آباد که استحقاق ارتقا داشته و هیچ چالشی ندارند پشت دستورکار دولت مانده  است.
تبدیل بخش صالح آباد به شهرستان بیش از 4 ماه پشت در دولت برای تصویب است عضو کمیسیون حقوقی و قضایی، مجلس گفت: پس از مشکلی که در شهرستان کازرون ایجاد شد بخش ها و مناطقی همانند صالح آباد که استحقاق ارتقا داشته و هیچ چالشی ندارند پشت دستورکار دولت مانده  است. https://cdn.icana.ir/d/019/201802102353279966.jpg تبدیل,بخش,صالح,آباد,به,شهرستان,بیش,از,4,ماه,پشت,در,دولت,برای,تصویب,است Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای شهرستان شدن بخش صالح آباد شهرستان حوزه انتخابیه اش، گفت: تمام کارهای مورد نیاز  برای تبدیل بخش صالح آباد به شهرستان به اتمام رسیده و بیش از 4 ماه بوده که در نوبت دستورکار دولت برای تصویب نهایی و اعلام است.
عضو هیئت رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، افزود: پیگیری های فراوانی در این باره انجام شده که بارها اعلام شده که این موضوع در نوبت دستورکار دولت است.

ارتقا بخش صالح آباد به شهرستان باید در دستورکار دولت قرار گیرد
  وی با اشاره به مشکلات ایجاد شده در شهرستان کازرون، ادامه داد: پس از مشکلی که در شهرستان کازرون ایجاد شد بخش ها و مناطقی که استحقاق ارتقا داشته و هیچ چالشی ندارند پشت دستورکار دولت مانده  است.
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ارتقا بخش صالح آباد به شهرستان باید در دستورکار دولت قرار گیرد، تصریح کرد: این منطقه محروم بیش از 70 سال است که بخش مانده و یک منطقه محروم با بیش از 50 هزار نفر جمعیت و 90 روستا است که باید بتواند به عنوان شهرستان جدید خراسان اعلام موجودیت کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet