هدر موبایل
1397/04/01 12:09:45
سرویس سیاسی
گودرزی:

ایران هرگز به نیت کشورهای بانی کنوانسیون CFT خوشبین نبوده و نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:جمهوری اسلامی ایران نسبت به نیت کشورهای بانی کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم، تردید داشته و خوشبین نیست.
ایران هرگز به نیت کشورهای بانی کنوانسیون CFT خوشبین نبوده و نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:جمهوری اسلامی ایران نسبت به نیت کشورهای بانی کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم، تردید داشته و خوشبین نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108560443600.jpg ایران,هرگز,به,نیت,کشورهای,بانی,کنوانسیون,CFT,خوشبین,نبوده,و,,نیست Icana

مسعود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ارزیابی از موضوع FATF و با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری  اظهار داشت: هر جایی که احساس کنیم آنچه به نفع کشور است را تصویب می کنیم و در معاهدات بین‌المللی این حق حاکمیتی را داریم که می‌توانیم از آن خارج شویم و مشکلی از این بابت نداریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در خصوص کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم، بحث‌مان بر این است که آنچه به روح یک معاهده قدرت اجرائی می‌دهد، نیت متعاهدین است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران نسبت به نیت کشورهای بانی کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم، تردید دارد و خوشبین نیست.

گودرزی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در همکاری با ۱+۵ به توافق هسته‌ای دست یافت و برجام محقق شد ولی در نهایت با عهد شکنی آمریکا، همه دستاورد آن از دست رفت.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی توافقی مانند برجام، چنین نتیجه‌ای به دنبال دارد و مشکلاتی را به وجود می‌آورد، پیوستن به این کنوانسیون‌ها نیز بی‌نتیجه می‌ماند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet