هدر موبایل
1397/04/01 09:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

مذاکره با آمریکا یا معلق نگه‎داشتن کشور؟

علت آن‌که برخی نیروهای غرب‎گرا نامه مذاکره مستقیم با آمریکا را نوشتند این بود که آن‌ها نمی‌خواهند کشور در مسیر استقلال از غرب حرکت کند.
مذاکره با آمریکا یا معلق نگه‎داشتن کشور؟ علت آن‌که برخی نیروهای غرب‎گرا نامه مذاکره مستقیم با آمریکا را نوشتند این بود که آن‌ها نمی‌خواهند کشور در مسیر استقلال از غرب حرکت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805109408127218.jpg مذاکره,با,آمریکا,یا,معلق,نگه‎داشتن,کشور؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عباس سلیمی نمین نوشت:

علت آن‌که برخی نیروهای غرب‎گرا نامه مذاکره مستقیم با آمریکا را نوشتند این بود که آن‌ها نمی‌خواهند کشور در مسیر استقلال از غرب حرکت کند. بنابراین می‌کوشند ایران همیشه معطل تصمیماتی در حوزه مذاکره با غرب بماند.

کما این‌که در موضوع برجام نیز مدتی کشور معلق ماند، چراکه همه مسائل در حالت نامعلومی قرار گرفت، هر کسی هم توصیه و پیشنهادی برای تسهیل امور مملکت ارائه می‎داد، این نیروهای غرب‌گرا به میدان می‌آمدند و می‎گفتند «دست نگه داریم تا نتیجه مذاکرات هسته‌ای مشخص شود».

الان جریان طرفدار غرب در ایران می خواهد کشور را در حال تعلیق نگه دارد تا خود این مسئله بحران‌زا شود و ما در برابر غرب تسلیم شویم. کسانی که در این شرایط می گویند با آمریکا مذاکره کنیم، در واقع مذاکره نمی خواهند بلکه نیت‎شان تسلیم شدن کشور به غرب است. حال آنکه مذاکره با کشوری که اصلا هیچ تعهدی به امضای خود ندارد، بی معنی محسوب می شود.

امضاکنندگان نامه مذاکره مستقیم با آمریکا، تسلیم ایران در برابر آمریکا را خواستارند اما در برابر این خواسته آنها، ما باید کشور را از حالت تعلیق در بیاوریم و بگوییم «دیگر تمام شد و از الان به بعد براساس برنامه ریزی خود عمل می کنیم و قطعا نتایج بسیار خوبی می گیریم». معتقدم اگر در یک مسیر مشخص و با اتکا به امکانات داخلی حرکت کنیم، قطعا سریعا نتایج خوبی کسب خواهیم کرد؛ اما از معلق نگه داشتن کشور نتیجه ای حاصل نمی شود./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet