شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1397/04/01 23:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سالک:

قوه قضاییه در پرونده محمد ثلاث بسیار قاطع برخورد کرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: کسانی جای جلاد و شهید را عوض می‌کنند، در حال حاشیه‌سازی هستند چرا که می‌خواهند اصل قضیه را زیر سؤال ببرند و یا موضوع عقبه آنها را پوشش دهند.
قوه قضاییه در پرونده محمد ثلاث بسیار قاطع برخورد کرد نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: کسانی جای جلاد و شهید را عوض می‌کنند، در حال حاشیه‌سازی هستند چرا که می‌خواهند اصل قضیه را زیر سؤال ببرند و یا موضوع عقبه آنها را پوشش دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/109811.jpg قوه,قضاییه,در,پرونده,محمد,ثلاث,بسیار,قاطع,برخورد,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ، به اجرای حکم و اعدام محمد ثلاث درویش گنابادی که سه مأمور نیروی انتظامی را با اتوبوس زیر گرفت، اظهار داشت: اگر دستگاه قضائی ما و امنیت و اطلاعات نتواند بحران‌ها را کنترل و قاطع برخورد کند، در کشور مشکل ایجاد می‌شود.

وی افزود:‌ حکمی را که قوه قضائیه نسبت به انسانی که با اتوبوس زده و عده‌ای را به شهادت رسانده و کشته درست و منطقی است و برخورد با شخصی که دنبال یک جریان سیاسی است که ما عقبه آن را هم وصل به انگلیس می‌دانیم، هم قاطعانه است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس ادامه داد: کسانی که این نوع حرف‌ها را می‌زنند و جای جلاد و شهید را عوض می‌کنند، اینها حاشیه‌سازی می‌کنند برای اینکه اصل قضیه را زیر سؤال ببرند و یا موضوع عقبه آنها را پوشش دهند.

به گزارش فارس، سالک کاشانی بر همین اساس اضافه کرد:‌ بنده معتقدم قوه قضائیه در این زمینه بسیار قاطع برخورد کرده و به وظیفه خود عمل کرده است، بنابراین باید از آن تقدیر کرد./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet