هدر موبایل
1397/04/02 06:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی:

قوه قضاییه هر چه سریعتر لایحه منع خشونت علیه زنان را بررسی کند

عضو فراکسیون زنان مجلس بر لزوم بررسی هر چه سریعتر لایحه منع خشونت علیه زنان توسط قوه قضاییه و ارائه آن به مجلس تاکید کرد.
قوه قضاییه هر چه سریعتر لایحه منع خشونت علیه زنان را بررسی کند عضو فراکسیون زنان مجلس بر لزوم بررسی هر چه سریعتر لایحه منع خشونت علیه زنان توسط قوه قضاییه و ارائه آن به مجلس تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108834015916.jpg قوه,قضاییه,هر,چه,سریعتر,لایحه,منع,خشونت,علیه,زنان,را,بررسی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیده فاطمه حسینی، اظهار کرد: با توجه به انتشار اخباری حاکی از افزایش خشونت علیه زنان و بررسی لایحه منع خشونت علیه زنان در دولت لازم است هر چه سریعتر پروسه قانونی آن طی شده تا مجلس بتواند به آن رسیدگی کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر دولت لایحه را به قوه قضاییه ارسال کرده و قوه قضاییه در حال بررسی آن است، مجلس منتظر است که هر چه سریعتر این لایحه ارسال شود.

به گزارش فارس،نماینده مردم تهران ،ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس در مجلس در پایان گفت: در این لایحه برخوردها و مجازات‌هایی در مواردی همچون اسیدپاشی و تجاوز در نظر گرفته شده است که قطعا با ارسال هر چه سریعتر، مجلس وارد بررسی آن خواهد شد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet