هدر موبایل
1397/04/02 08:11:03
سرویس فرهنگی
ابطحی مطرح کرد:

استفاده از اطلاعات موجود در پرونده تحصیلی؛ دغدغه‌ اتباع خارجی غیرمجاز برای ثبت نام فرزندان در مدارس

عضو کمیسیون آموزش مجلس می‌گوید استفاده از اطلاعات پرونده تحصیلی از دغدغه‌های اتباع خارجی غیرمجاز برای ثبت‌نام فرزندان خود در مدارس است به همین دلیل احتمال دارد از ثبت‌نام آنها اجتناب کنند.
استفاده از اطلاعات موجود در پرونده تحصیلی؛ دغدغه‌ اتباع خارجی غیرمجاز برای ثبت نام فرزندان در مدارس عضو کمیسیون آموزش مجلس می‌گوید استفاده از اطلاعات پرونده تحصیلی از دغدغه‌های اتباع خارجی غیرمجاز برای ثبت‌نام فرزندان خود در مدارس است به همین دلیل احتمال دارد از ثبت‌نام آنها اجتناب کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801106805657017.jpg استفاده,از,اطلاعات,موجود,در,پرونده,تحصیلی؛,دغدغه‌,اتباع,خارجی,غیرمجاز,برای,ثبت,نام,فرزندان,در,مدارس Icana

محمد جواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به لزوم ایجاد زمینه‌های تحصیل رایگان برای اتباع خارجی، گفت: اگرچه باید تدابیر لازم برای تحصیل این افراد در نظر گرفته شود اما هر کشوری برای امنیت داخلی خود باید نحوه پذیرش و اسکان اتباع بیگانه را رصد کند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: بیسوادی کشور تبعات نامناسبی برای جامعه دارد همه ما با هم زندگی می‌کنیم و رفتار ما بر سایر افراد جامعه اثرگذار است بنابراین نیاز است که برای تحصیل تمام مردم جامعه از جمله اتباع خارجی تلاش‌های بیشتری صورت گیرد.

وی بیان کرد: یکی از دغدغه‌های اتباع خارجی غیرمجاز برای ثبت‌نام فرزندان خود در مدارس استفاده از اطلاعات موجود در پرونده تحصیلی فرزندان و در نتیجه برخورد با آنهاست به همین دلیل ممکن است از ثبت‌نام فرزندان خود در مدارس اجتناب کنند.

ابطحی ادامه داد: باید اطمینان خاطر به آنها داده شود که از اطلاعات آنها در آموزش و پرورش استفاده‌ای نمی‌شود تا آنان بتوانند با آسایش و آرامش خیال فرزندان خود را برای تحصیل در مدارس کشور ثبت‌نام کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: آموزش و پرورش می‌تواند با طراحی سایت یا سامانه زمینه تحصیل فرزندان اتباع خارجی غیرمجاز را فراهم کند در صورتی که هر یک از این افراد برای ورود به این سایت از کد اختصاصی خود استفاده کنند اطمینان خاطر برای آنها به وجود می‌آید که از اطلاعات آنها سو استفاده نمی‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet