هدر موبایل
1397/04/02 10:00:02
سرویس فرهنگی
میرزاده خبر داد:

بطحایی و غلامی به کمیسیون آموزش مجلس می‌آیند/ بررسی پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از حضور وزرای آموزش و پرورش و علوم در کمیسیون متبوعش در هفته جاری خبر داد.
بطحایی و غلامی به کمیسیون آموزش مجلس می‌آیند/ بررسی پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از حضور وزرای آموزش و پرورش و علوم در کمیسیون متبوعش در هفته جاری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711102037395224.jpg بطحایی,و,غلامی,به,کمیسیون,آموزش,مجلس,می‌آیند/,بررسی,پرداخت,پاداش,پایان,خدمت,بازنشستگان Icana

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش طی هفته جاری در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان و مطالبات فرهنگیان از دلایل اصلی دعوت از آقای بطحایی است؛ پرداخت مطالبات فرهنگیان اولویت اصلی کمیسیون آموزش است بنابراین مقرر شد وزیر آموزش و پرورش توضیحات لازم در این خصوص را ارائه دهد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: نظام آموزشی کشور، مدارس خاص و نحوه ثبت‌نام در این مدارس و... نیز در این جلسه بررسی می‌شود؛ معمولا باید برای ارتباط بیشتر مجلس با وزیر آموزش هر هفته این جلسات برگزار شود تا آخرین وضعیت موجود در این وزارتخانه بررسی شود.

وی همچنین سوالات نمایندگان از وزیر علوم تحقیقات و فناوری را به عنوان دستور کار دیگر کمیسیون متبوعش در روز سه‌شنبه عنوان کرد و اظهار کرد: نمایندگان از وزیر علوم سوالاتی دارند که اولویت اول کمیسیون رسیدگی به این سوالات با حضور آقای غلامی است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: کمیسیون در ادامه جلسه روز سه شنبه جاری سهمیه‌ها ، پذیرش‌ها دانشگاه‌ها و... را با حضور وزیر علوم بررسی می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet