هدر موبایل
1397/04/02 10:58:07
سرویس فرهنگی
بیرانوندی:

مساله قطع پرداخت حق عائله‌مندی به معلمان زن مجرد باید حل شود/ مجلس ورود کند

رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس گفت: مجلس باید در زمینه پرداخت مجدد حق عائله‌مندی به معلمان زن مجرد ورود و شرایط را برای دریافت مجدد آن فراهم کند.
مساله قطع پرداخت حق عائله‌مندی به معلمان زن مجرد باید حل شود/ مجلس ورود کند رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس گفت: مجلس باید در زمینه پرداخت مجدد حق عائله‌مندی به معلمان زن مجرد ورود و شرایط را برای دریافت مجدد آن فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105360422415.jpg مساله,قطع,پرداخت,حق,عائله‌مندی,به,معلمان,زن,مجرد,باید,حل,شود/,مجلس,ورود,کند Icana

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به قطع پرداخت حق عائله‌مندی به معلمان زن مجرد گفت: باید این نکته را موردتوجه قرار داد که معلمان زن مجرد نیز حق و حقوقی دارند و نباید به صورت ناگهانی، حق عائله‌مندی که به آنها پرداخت می‌شده، به یک‌باره قطع شود.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی افزود: نباید بدون هیچ مطالعه‌ای و بدون انجام تحقیقات در این خصوص و به صورت احساسی تصمیم‌گیری کرده و حق معلمان زن مجرد را به آنها پرداخت نکنیم زیرا بر همان مقدار حق عائله‌مندی نیز برنامه‌ریزی کرده‌اند ولی حذف ناگهانی آن بسیاری از آنها را دچار مشکل کرده‌است.

عضو کمیسیون اَموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: مجلس باید در این زمینه ورود کند و شرایط را برای پرداخت مجدد حق عائله‌مندی به معلمان زن مجرد فراهم کند و اگر نیاز باشد با دستگاه‌های مربوطه برای از سرگیری پرداخت آن وارد مذاکره شود تا فرهنگیان عزیز با توجه به شرایط بداقتصادی، به حق خود برسند.

رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:  وزارت آموزش و پرورش نیز باید از تمام تلاش خود برای برطرف کردن نیازهای معلمان استفاده کند و این مشکل را به هر نحوی که شده مرتفع سازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet