هدر موبایل
1397/04/02 12:14:51
سرویس فرهنگی
مافی پاسخ داد:

علت به تاخیر افتادن بررسی تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در صحن علنی چیست؟

عضو فراکسیون امید مجلس درخصوص علت به تاخیر افتادن بررسی تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در صحن علنی مجلس توضیحاتی ارائه داد.
علت به تاخیر افتادن بررسی تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در صحن علنی چیست؟ عضو فراکسیون امید مجلس درخصوص علت به تاخیر افتادن بررسی تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در صحن علنی مجلس توضیحاتی ارائه داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104656351219.jpg علت,به,تاخیر,افتادن,بررسی,تشکیل,کمیسیون,ویژه,فضای,مجازی,در,صحن,علنی,چیست؟ Icana

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در توضیح درخواست برخی از نمایندگان برای تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی و اولویت‌های این کمیسیون، گفت: اولویت‌های این کمیسیون در دستور کار هفتگی آن مشخص می‌شود اما واضح است مباحث حوزه فضای مجازی در کمیسیون ویژه فضای مجازی بررسی می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: قوانین، مقررات و برنامه‌هایی که در حوزه فضای مجازی ساری و جاری است در کمیسون ویژه فضای مجازی طرح، بررسی و تصویب می‌شود.

وی در توضیح علت به تاخیر افتادن بررسی کمیسیون ویژه فضای مجازی در صحن علنی مجلس، بیان کرد: حجم طرح‌ها و لوایحی ورودی‌ به هیات رئیسه برای قرار گرفتن در نوبت ارائه به صحن و بررسی بسیار است به همین دلیل بررسی تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی به تاخیر افتاده است.

عضو فراکسیون امید مجلس در پایان افزود: برای بررسی تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی قید یک فوریت آورده شده و در صورتی که یک فوریت با موافقت نمایندگان تصویب شود، جزئیات تشکیل این کمیسیون در زمان نزدیکی در صحن علنی بررسی می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet