هدر موبایل
1397/04/02 14:08:52
سرویس اجتماعی
سلحشوری تأکید کرد:

نوع نگرش جامعه نسبت به مساله تجاوز باید اصلاح شود

رییس فراکسیون زنان مجلس گفت: نوع نگرش جامعه نسبت به مساله تجاوز باید اصلاح شود.
نوع نگرش جامعه نسبت به مساله تجاوز باید اصلاح شود رییس فراکسیون زنان مجلس گفت: نوع نگرش جامعه نسبت به مساله تجاوز باید اصلاح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101714606317.jpg نوع,نگرش,جامعه,نسبت,به,مساله,تجاوز,باید,اصلاح,شود Icana

پروانه سلحشوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه پرونده ایرانشهر ابعاد قانونی، حقوقی و اجتماعی دارد، گفت: در تمامی کشورها شاهد چنین حوادث ناگواری هستیم اما نحوه مواجهه با چنین حوادثی متفاوت است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه نوع نگرش جامعه نسبت به مساله تجاوز باید اصلاح شود، تصریح کرد: جامعه به جای محکوم کردن قربانیان باید مجرمان را مورد انکار، فشار و شماتت اجتماعی قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه قربانیان نباید به دلیل ترس از آبرو از کنار مساله تجاوز به سادگی بگذرند و مسائل را کتمان کنند، تصریح کرد: قربانیان اگر می خواهند افراد بیشتری مورد سوء استفاده مجرمان قرار نگیرند باید با شجاعت وارد میدان شده و شکایت خود را تحویل مراکز قضایی دهند و به سکوت خود پایان دهند؛ بی شک ما از آنها حمایت خواهیم کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه جامعه نباید آسیب دیدگان و قربانیان را محکوم کند، تصریح کرد: متاسفانه برخی خانواده ها به دلیل نگاه بد جامعه و ترس از آبرو سکوت کرده اند این در حالی است که این سکوت ادامه دار دامنه چنین آسیب هایی را در جامعه افزایش می دهد.

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه رسانه های جمعی باید به تغییر نگرش جامعه نسبت به مساله تجاوز کمک کنند، افزود: عدالت اجتماعی و اسلامی در مورد صاحبان قدرت و ثروت که دست به چنین موضوعی بر علیه زنان زده و امنیت آنها را خدشه دار کرده اند باید رعایت شود و برخوردها با این افراد باید شدیدتر باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet