هدر موبایل
1397/04/02 14:15:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باستانی خبرداد:

پرونده واردات غیر قانونی ۶۰۰۰ خودرو، درحال حاضر در دست قوه قضائیه است

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده واردات غیر قانونی ۶۰۰۰ خودرو، درحال حاضر در دست قوه قضائیه است، سازمان بازرسی به این پرونده ورود پیدا کرده و باید مشخص شود چه کسانی در حک شدن سایت دست داشته اند.
پرونده واردات غیر قانونی ۶۰۰۰ خودرو، درحال حاضر در دست قوه قضائیه است سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده واردات غیر قانونی ۶۰۰۰ خودرو، درحال حاضر در دست قوه قضائیه است، سازمان بازرسی به این پرونده ورود پیدا کرده و باید مشخص شود چه کسانی در حک شدن سایت دست داشته اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702109192216958.jpg پرونده,واردات,غیر,قانونی,۶۰۰۰,خودرو،,درحال,حاضر,در,دست,قوه,قضائیه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سعید باستانی در خصوص واردات غیرقانونی ۶۰۰۰ خودرو در شرایطی که ثبت سفارش ممنوع بوده و روند بررسی پرونده آن گفت: درحال حاضر پرونده در دست قوه قضائیه است، سازمان بازرسی به این پرونده ورود پیدا کرده و باید مشخص شود چه کسانی در هک شدن سایت دست داشته‌اند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: سازمان بازرسی در حال تکمیل اطلاعات است، سایت ثبت سفارش هک شده و پس از آن حدود ۶۰۰۰ خودرو از این طریق ثبت سفارش شده است.

وی ادامه داد: درحال حاضر موضوعی که اهمیت دارد این است که باعث و بانی هک سایت چه کسانی هستند، طراحان سایت و یا افراد دیگر می‌توانند در این موضوع دخیل باشند، چراکه بدیهی است چه خودروهایی وارد کشور شده است.

باستانی خاطرنشان کرد: ابعاد پرونده کاملا شفاف و واضح است و امیدواریم سازمان بازرسی به موقع پیگیری کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در این پرونده مافیای خودرو هم وجود دارد یا خیر گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم.

به گزارش ایلنا؛ باستانی در پایان گفت: ما پیگیر این موضوع هستیم، گزارش مجلس به کمیسیون ارائه شد و گزارش ما باعث شد سازمان بازرسی به موضوع ورود پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet