هدر موبایل
1397/04/02 10:30:00
سرویس استان ها
پورابراهیمی:

برغم تلاش دشمن برای ایجاد مشکل در حوزه اقتصادی به قله های رفیع اقتصادی خواهیم رسید

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برغم تلاش و خواست دشمن برای ایجاد مشکل در حوزه اقتصادی کشور، قطعا به قله های رفیع اقتصادی خواهیم رسید.
برغم تلاش دشمن برای ایجاد مشکل در حوزه اقتصادی به قله های رفیع اقتصادی خواهیم رسید رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برغم تلاش و خواست دشمن برای ایجاد مشکل در حوزه اقتصادی کشور، قطعا به قله های رفیع اقتصادی خواهیم رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201703100217511804.jpg برغم,تلاش,دشمن,برای,ایجاد,مشکل,در,حوزه,اقتصادی,به,قله,های,رفیع,اقتصادی,خواهیم,رسید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا پورابراهیمی روز جمعه در آئین اختتامیه جشنواره گل و گلاب لاله زار بردسیر افزود: آمادگی لازم برای حمایت از فعالیت های اقتصادی در فضای کنونی کشور وجود دارد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آنچه در طول سال های اخیر در منطقه لاله زار رخ داده، اقدام مهم اقتصادی است که زمینه ساز کارهای بسیار مهمی در آینده خواهد بود.

وی اظهار داشت: امروز مردم پرتلاش و کشاورزان ساعی در منطقه لاله زار با تولید محصولات ارگانیک، موفق به فروش محصولات خود به سایر کشورها شده اند و استقبال و خرید این محصولات روز به روز در حال افزایش است.

پورابراهیمی با اشاره به معضل خشکسالی در کشور و استان کرمان، بر توسعه کشت های کم آب مانند گل محمدی تاکید کرد و ادامه داد: با وجود مزارع گل محمدی و کارخانه های فرآوری و گلابگیری، در این منطقه کمترین میزان بیکاری نسبت به سایر مناطق وجود دارد.

فرماندار شهرستان بردسیر نیز در این آئین با بیان اینکه جشنواره گل و گلاب لاله زار طی چهار روز با اجرای برنامه های متنوع برگزار شده است، گفت: طی یکسال گذشته تاکنون جاده گردشگری جدید لاله زار با اعتبار 2.5 میلیارد تومان احداث شده است.

مجید نجف پور با اشاره به راه اندازی اورژانس در بخش لاله زار، گفت: اتصال گلزار به لاله زار با 30 درصد پیشرفت فیزیکی در دست انجام است.

وی اظهار داشت: آئین گلابگیری در لاله زار ثبت ملی شده است که امروزه همزمان با دوازدهمین جشنواره گل و گلاب رونمایی شد.

به گزارش ایرنا، هم اکنون در منطقه خوش آب و هوای لاله زار بردسیر واقع در 60کیلومتری جنوب غرب کرمان ، 15درصد از تولید جهانی گل محمدی بدست می آید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet