هدر موبایل
1397/04/02 17:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیر قربانی در نشست با فرمانده هوانیروز سپاه:

هم‌افزایی هوانیروز ارتش و سپاه موجب بازدارندگی در برابر دشمن است

فرمانده هوانیروز ارتش گفت: هم افزایی و تعامل هرچه بیشتر هوانیروز ارتش و سپاه موجب بازدارندگی در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
هم‌افزایی هوانیروز ارتش و سپاه موجب بازدارندگی در برابر دشمن است فرمانده هوانیروز ارتش گفت: هم افزایی و تعامل هرچه بیشتر هوانیروز ارتش و سپاه موجب بازدارندگی در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201804105634169513.jpg هم‌افزایی,هوانیروز,ارتش,و,سپاه,موجب,بازدارندگی,در,برابر,دشمن,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر  یوسف قربانی در نشست مشترک با فرمانده هوانیروز سپاه که در ستاد هوانیروز ارتش برگزار شد، گفت: هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و تاکید سلسله مراتب فرماندهی ارتش همایش هم افزایی و تعامل هوانیروز ارتش و سپاه را برگزار خواهد کرد.

وی تصریح کرد: هدف از این دیدار بررسی راه های  انتقال تجربیات هوانیروز ارتش و هم افزایی در حوزه بالگردی، آموزش، تعمیر و نگهداری، شبیه ساز بود.

قربانی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) مبنی بر اینکه نیروهای مسلح باید ید واحده باشند، تاکید کرد: هم افزایی و تعامل هرچه بیشتر هوانیروز ارتش و سپاه موجب بازدارندگی در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده هوانیروز ارتش خاطرنشان کرد: طرح و اهداف نهایی همایش هم افزایی و تعامل ارتش و سپاه در هوانیروز ارتش تدوین شده  و پس از تایید اجرایی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه هم افزایی و اتحاد هوانیروز ارتش و سپاه ادامه دار خواهد بود بیان کرد: همایش مذکور در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عملیات مرصاد که جانفشانی و رشادت های خلبانان هوانیروز نقش تعیین کننده ای در پیروزی این عملیات داشت، برگزار خواهد شد.

به گزارش مهر، بر اساس این گزارش اعضای هیأت رئیسه، فرماندهان گروهای بالگردی فتح، سیدالشهدا و فرمانده مرکز آموزش عالی هوانوردی هوانیروز سپاه در این نشست شرکت کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet