خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/04/02 17:48:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سعیدی:

توزیع منابع بخش ها در لایحه مالیات بر ارزش افزوده بر اساس عدالت حداکثری خواهد بود

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حوزه مالیات بر ارزش افزوده در بحث شهرداری‌ها و توزیع درآمد آن کمیسیون در نظر دارد که عایدی سود هم بر اساس عدالت منطقه‌ای و هم عدالت ملی صورت گیرد.
توزیع منابع بخش ها در لایحه مالیات بر ارزش افزوده بر اساس عدالت حداکثری خواهد بود سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حوزه مالیات بر ارزش افزوده در بحث شهرداری‌ها و توزیع درآمد آن کمیسیون در نظر دارد که عایدی سود هم بر اساس عدالت منطقه‌ای و هم عدالت ملی صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711103663131224.jpg توزیع,منابع,بخش,ها,در,لایحه,مالیات,بر,ارزش,افزوده,بر,اساس,عدالت,حداکثری,خواهد,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ زهرا سعیدی مبارکه نماینده مردم مبارکه و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون متبوعش اظهار داشت: در حال حاضر بخش مربوط به مالیات شهرداری‌ها و همچنین توزیع درآمد آن را بررسی می‌کنیم.

وی افزود: در حوزه مالیات بر ارزش افزوده در بحث شهرداری‌ها و توزیع درآمد آن کمیسیون در نظر دارد که عایدی سود هم بر اساس عدالت منطقه‌ای و هم عدالت ملی صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: عموماً در بررسی این بخش تلاش بر این است که توزیع منابع هم از دیدگاه منطقی و هم ملی عادلانه و تجمیع توزیع در این بخش بر اساس عدالت حداکثری باشد.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر در حال بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در بخش شهرداری‌ها هستیم، گفت: طی جلسات آینده کمیسیون وارد مباحث توزیع درآمدهای آن خواهیم شد و در آن بخش تلاش می‌کنیم تا عدالت توزیع به صورت نسبی در همه بخش‌ها صورت گیرد.

به گزارش فارس؛ سعیدی در خاتمه به این نکته هم اشاره کرد که تمام اقدامات انجام‌شده و همچنین بررسی‌های صورت‌گرفته با مشورت نمایندگان بخش خصوصی، مسئولان و کارشناسانی از مرکز پژوهش‌های مجلس و همچنین دیوان محاسبات صورت گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet