هدر موبایل
1397/04/02 18:11:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
واکنش نوبخت به طرح سه ادعا علیه او:

مستنداتی دارید به مراجع امنیتی و قضایی ارسال کنید

رئیس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت در واکنش به تخریب‌های علیه خود گفت: توصیه می‌شود مستندات و مدارک را به مراجع امنیتی و قضایی ارسال و تصویر آن‌ها را به مردم منعکس کنید.
مستنداتی دارید به مراجع امنیتی و قضایی ارسال کنید رئیس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت در واکنش به تخریب‌های علیه خود گفت: توصیه می‌شود مستندات و مدارک را به مراجع امنیتی و قضایی ارسال و تصویر آن‌ها را به مردم منعکس کنید. https://cdn.icana.ir/d/019/43550.jpg مستنداتی,دارید,به,مراجع,امنیتی,و,قضایی,ارسال,کنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از ایسنا، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت به تخریب‌هایی که علیه او انجام شده است واکنش نشان داد. سخنگوی دولت در حساب توئیتری خود نوشت:

در هفته‌ای که گذشت سه ادعای کذب درباره اینجانب در فضای مجازی منتشر شد: 1ـ آقای مسعود شفیعی رییس سازمان نقشه‌برداری خواهرزاده من است 2ـ فرزندم با موساد (رژیم صهیونیستی) رابطه مخفیانه دارد 3ـ اتهام وقیحانه مالی در مورد اینجانب.

آنچه در بضاعت توئیتر می‌توان گفت این است که نادرستی ادعای اول به آسانی با تحقیق محلی و اسناد سجلی قابل تشخیص است و در مورد دیگر اتهامات مضحک هم توصیه می‌شود مستندات و مدارک را به مراجع امنیتی و قضایی ارسال و تصویر آنها را به مردم منعکس کنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet